Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren inktstel
Ergebnis: 190 EUR

Zilveren inktstel, 835/000, met kristallen flaconnen op zwart houten basement. Zilveren houder, ruitvormig, versierd met getrembleerde en krulbewerkingen, geplaatst op sierlijke poten op zwart basemen...

Gouden choker
Ergebnis: 660 EUR

Elegante gouden choker, 585/000. Fraaie verlopende choker met een gematteerde bewerking met lijnversiering. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 8-14mm. lengte 42,5 cm. ca. 36,4 gr. In zeer go...

Gouden ring met briljant
Startpreis 200 EUR

Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.

Briljant hanger
Startpreis 400 EUR

Gouden solitairhanger, 585/000, met briljant. Hanger, klassiek chaton, met een briljant 0,42 crt S-P/TW. Voorzien van een Venetiaans collier. Lengte 50 cm. Totaal ca 3,1 gr. In goede staat met certifi...

Carrera y Carrera collier met parel
Startpreis 1.750 EUR

Bijzonder collier van Carrera y Carrera, parelcollier, Y-model, versierd met gouden tussenstukjes, 750/000, Voorzien van gouden hanger, een hand met een manchet bezet met diamanten. Met gouden veiligh...

Antieke gouden armband
Ergebnis: 800 EUR

Fraaie antieke gouden armband, 750/000 bezet met parel en diamanten. Scharnierende slavenband, aan de bovenzijde mooi versierd met bloembewerkingen bezet met één parel en diamanten. Breedte 18 mm. ca ...

Antieke armband met veel diamant
Startpreis 1.250 EUR

Antieke gouden armband, 585/000, met veel diamanten. Prachtige slavenband gemaakt uit drie banden. aan de bovenzijde uitlopend in een slag met krulbewerking, volledig bezet met 7 rijen met veel diaman...

Gouden brede armband
Ergebnis: 700 EUR

Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.

Gouden dameshorloge
Startpreis 300 EUR

Sierlijk gouden horloge, 585/000, met gouden band. Elegant rond horloge met een half bol gevlochten band. ø 20 mm. Lengte 17 cm. ca. 18 gr.

Gouden ring met briljanten
Startpreis 125 EUR

Gouden ring met briljant, 585/000. Bolle ring met ijsmattering versierd met een witgouden krul met bezet met 3 briljanten. Breedte 10 mm, ø 58, ca 4,4 gr.

Gouden collier met blauwe hanger
Startpreis 150 EUR

Gouden collier met peervormige hanger met blauw topaas, 585/000. Een fijn gourmet collier met een hanger met een peervormig geslepen blauw topaas, 14x10 mm. Lengte 38 cm. ca. 6,3 gr.

Zakje robijnen en saffieren
Ergebnis: 150 EUR

Zakje met diverse robijnen en saffieren, cabouchon geslepen, rond en ovaal, totaal 78 crt. Totaal ca 16,5 gr.

Zilveren antiek mes
Startpreis 150 EUR

Zilveren mes met staande leeuw op het heft. Mes met zilveren heft van staande leeuw welke een schild vasthoudt. nagekeurd met waarborgteken voor ongewaarborgd gehalte van nationale oorsprong. Met stal...

2 Antieke zilveren messen
Ergebnis: 150 EUR

Twee antieke messen met zilveren heften. De heften zijn uitgewerkt met krul en bladbewerking.Gegraveerd 1797 MT.: YP. Lengte 22 cm.

Poederdoosje met goud
Startpreis 450 EUR

Poederdoos met gouden rand. Ronde poederdoosje van gelakt papier maché met gouden bloembewerking en voorzien van gouden rand, 585/000, met gravure van een slak en een geheel gematteerde bewerking. Aan...

Zilveren fazant
Ergebnis: 180 EUR

Zilveren fazant, Spaans, 915/000. Fraai uitgewerkte fazant met rode ogen. 28x10 cm. ca 81 gr. In goede staat.

Zilveren mand met hengsel
Startpreis 650 EUR

Zeer fraaie zilveren hengselmand met ajour bewerking en parelrand. Geplaatst op een gladde ovale voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.

Grote zilveren strooier, boerin
Ergebnis: 150 EUR

Grote zilveren strooier, 800/000, boerin. Fraai uitgewerkte strooier in de vorm van een boerin gekleed in klederdracht, met roos in haar hand. ca. 175 gr. In goede staat. 8x13x5 cm.

Zilveren bokaal
Startpreis 499 EUR

Prachtige grote bokaal, zilver 835/000, Hollands. Bokaal met een bowlende man en een gelegd medallion versierd met krullen en guirlandes, voorzien van gravure, 1903-Kl.Hamburg-1913. Geplaatst op een u...

Zilveren ovale brandewijnkom
Startpreis 750 EUR

Achttiende eeuws ovale 835/000 zilveren brandewijnkom op voet, met drijfwerk en figuren, C-voluten met bloemen, platte gegoten oren met maskerons. ca. 214gr. 26x13x8cm. Rand iets bedeukt. MT.: S. van ...

2 Zilveren kandelaren
Ergebnis: 350 EUR

Stel zilveren kandelaars, zilver 925/000, met 2 armen. Strakke kandelaars, 3 lichts, met 2 strak gekrulde armen. 29x10x21cm. Voorzien van klein Z1 keur. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Startpreis 200 EUR

Stel lage kandelaars, zilver 925/000, Duits. Stel kandelaars, 2 armig met bewerkte rand. 16x9x12 cm. Tevens gekeurd met een klein Z1 keur.

Zilveren wierookbrander
Startpreis 950 EUR

Unieke zilveren wierookbrander. Minaretvormige wierookbrander met gecontourneerde voet en randen. De brander is voorzien van putti-gezichtjes en opengewerkt met krul- en kuifbewerking. Bevestigd met k...

Zilveren kandelaar
Startpreis 200 EUR

Fraaie zilveren kandelaar, 833/000. Zilveren kandelaar met vierkante voet met bloemversiering op 4 bolpoten en bewerkte schacht met rib-, blad en parelbewerking. 9x9x24 cm. ca. 460 gr. In goede staat.