Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Marc Chagall, Figuren in circus
Startpreis 600 EUR

Lithografie Marc Chagall. 1887 - 1985. Nr. 247/500. Signatuur ook gelithografeerd + pixels. Figuren in circus. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 61 cm. In goede staat.

T.H. Hendriks, Stilleven
Startpreis 400 EUR

T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.

M.A. Koekkoek, Panoramisch landschap
Startpreis 3.000 EUR

M.A. Koekkoek. 1807 -1868. Groot panoramisch landschap met vee en herder te paard. Enkele restauraties. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 63,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Eef de Weerd, 2x Naakt studie
Startpreis 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 60 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.

Willem Roelofs Jr. Waterplas bij boerderij en roeiboot
Startpreis 475 EUR

Willem Roelofs Jr. Waterplas bij boerderij met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Joh. H. Kaemmerer, Hollands landschap met bloembolvelden
Startpreis 800 EUR

Joh. H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Hollands landschap met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 31 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boerderij met figuren, kippen etc...
Startpreis 1.650 EUR

Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Franz Kasper Vinck, Kanaal in Cairo
Startpreis 700 EUR

Franz Kasper Vinck. 1827 - 1903. Oriëntalist. Kanaal in Cairo. Olieverf op linnen. Bedoekt + enkele restauraties noodzakelijk. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In redelijke staat.

Cornelis Raaphorst, Drie spelende poezen
Startpreis 1.600 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdamse haven
Startpreis 800 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.

Pendant Francois Joseph Huijgens, Landschap met kippen en kuikens
Startpreis 1.000 EUR

Pendant van Francois Joseph Huijgens. Belgische School. 1820 - 1908. Landschap met kippen en kuikens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 18,2 cm. In goede staat.

H.P. Koekoek, Zonnig bospad met paardenkar en figuren
Startpreis 2.000 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.

Jan Toorop, Dames in de fabriek
Startpreis 300 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie uit 1905. Dames in de fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.

Cornelis Westerbeek, Landschap met rustende koeien
Startpreis 1.500 EUR

Cornelis Westerbeek. 1844 - 1903. Landschap met boerderij en rustende koeien. Schilderij zit in een Paul Gehring lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 108 cm. In goede staat.

Pol Dom, Portret jonge dame
Startpreis 400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee
Startpreis 2.500 EUR

Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.

Willem Roelofs, Landschap
Startpreis 6.500 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

J. Rosenkranz, Zeegezicht
Startpreis 4.000 EUR

J. Rosenkranz. 1854? Zeegezicht met zeilschepen in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Koeien langs de Vordense beek
Startpreis 6.000 EUR

Groot werk van Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 132 x B 165 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Veldslag
Startpreis 850 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startpreis 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Pol Dom, Gezicht op Scheveningen
Startpreis 500 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.

C.J. Mension, Portret collie hond
Startpreis 200 EUR

Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.