19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met o.a. paradijsvogels etc. Vier tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Gave 18e eeuws, Chinees porseleinen capucijne theepot met floraal/goud decor. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met lampionnen optocht. Ongemerkt. Eén chip. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Set Chinees porseleinen familie rose kop + schotels. 18e Eeuw. Floraal/goud decor. Acht kopjes + negen schotels. Eén kopje met chips. Eén schotel met haarlijn + chips. Rest goed. Afmeting: 7 - 12 cm....
Zeldzame en zéér grote 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met figuren/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 55 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord goed. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte kopjes met landschap/pagode decor. Twee kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 7 x Ø 7 cm. In redelijk/goed...
Set van drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm.
Lot 18e eeuws porselein. Bestaande uit: Schotel, yong chen, familie verte + twee familie rose schotels met tuin/vogel/goud decor, randfrit + kopje met tuin decor, minimale chip. Afmeting: 7,7 - 12 cm....
Zeldzaam groot 5-delig Japans imari porseleinen kaststel. 18e - 19e Eeuw. Kaststel met feniks/floraal/reliëf/goud decor. Eén (smalle) vaas bovenrand gelijmd. Rest goed. Afmeting: H 44 - 53 cm.
Grote 17e eeuws Chinees porseleinen schotel met floraal/vogel op rotsblok decor. Schilfers/randfrit. Afmeting: Ø 35,4 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen octagonaal familie verte bord met figuren bij branding/godheid en goud decor. Haarlijn. Afmeting: 21,3 x 21,3 cm. In redelijke staat.
Vier 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi kopjes met pioenrozen decor. Met bodemmerk. Eén kopje goed. Twee kopjes chips. Eén kopje haarlijn + chips. Afmeting: 3,5 x Ø 6,4 cm. In redelijk/goede ...
Lot met Chinese kop en schotels. 18e Eeuw. Vogel/vlinder/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Totaal vijf schotels, waarvan vier goed/gaaf, en één met chip. Totaal vijf kopjes, waarvan twee kopjes goed/...
Set van vijf 19e eeuws Chinees porseleinen kang xi revival kop + schotels. Met decor van steur/karper. Vier tekens bodemmerk. Twee kopjes goed. Drie kopjes chip + haarlijn, randfrit. Drie schotels goe...
Grote 8-delige Chinees porseleinen verdeelschaal. 19e Eeuw. Floraal/vogels/familie rose/tekst decor. Afmeting: 17 - 19,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22,3 - 22,7 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Divers. 1x Familie verte met floraal/paradijsvogel/goud decor. 3x Familie rose met floraal + 1x Tobacco leaf decor. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 2...
18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 39,4 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden in bloemvorm. Figuren in tuin/floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met dubbele blauwe bodemring. Kang Xi. Eén minimale chip. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte capucine dekselkommen met floraal decor. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Familie Rose schotel met pioenrozen decor, twee haarlijne. 1x Vaas met landschap/floraal decor, randschade. Afmeting: 17 -32,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen vazen met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Een paar 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi schotels met floraal/coulissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Chips. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese yixing trekpot met florale polychromie + floraal bodemmerk. Reliëf tekst op deksel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13,8 x 21 x Ø 15 cm. In goede staat.
Set van vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen imari kop + schotels. Landschap/goud decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met hert in landschap, vlinder en kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuws Chinees porseleinen dekselpot met familie rose decor, blauw glazuur en goud decor. Zes tekens bodemmerk. Eén chip deksel. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Set van zeven zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte borden, met figuren in tuin/goud decor. Vijf borden goed. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede ...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/goud decor. Iets randfrit. Afmeting: Ø 22,8 - 23,2 cm. In goede staat.
Antieke, Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie verte rolwagen vaas met figuren in tuin decor. Geheel rondom gedecoreerd met decor van zeven personen met herten. Afmeting: H 46,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen flambé gemberpot met deksel. 19e Eeuw. Chips bovenrand. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. 1x Kang xi, floraal/tuin decor, met bodemmerk, goed. 1x Imari, tuin met geisha/goud decor. Afmeting: 8 - 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met oren en draken/floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinese, vierkante yixing theepot met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pelgrimsflessen/maanvazen met figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Beiden beschadigd. Afmeting: H 17,2 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte borden met pauw/pioenroos decor. Eén haarlijn in bodem. Eén goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met zotje in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen kang xi dekselpot met hocker. 17e - 18e Eeuw. Floraal decor. Onderrand deksel beschadigd, scherven aanwezig. Afmeting vaas: H 63 cm. Afmeting hocker: H 53 cm. In redelijk/...
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi familie verte dekselvazen met zes tekens bodemmerk. Figuren in tuin decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas gelijmd. Afmeting: H 40,5 cm. In matig/goede s...
Chinees porseleinen sang du boeuf plantenbak met bodemmerk. Afmeting: 8 x 22,6 x 14,7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen Wanli schotel met figuren decor. Kraakporselein. In zeldzame perfecte staat. Afmeting: Ø 36 cm.
Twee antiek Chinees porseleinen borden. 1x Grote schotel, kang xi revival, 19e eeuw, floraal decor, haarlijnen. 1x 18e Eeuws bord met kikkers/wijsheren decor. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In goede staat.