Oude Chinese vergulde bronzen boeddha met floraal bodemmerk + verso tekst. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rondom figuren in coulissen decor + teksten. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen imari kop + schotels. Zotjes + goud decor in coulissen. Twee kopjes goed. Acht schotels, waarvan één schotel met chipje. Afmeting: 7 - Ø 11,5 cm. In goede staat.
Stel grote 18e eeuws Chinees porseleinen kommen met landschap/floraal/goud decor. Randschade + haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met floraal decor. Divers. Eén bord beschadigd. Vier borden haarlijn en/of chips. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden met melk en bloed tuin + goud decor. Eén bord twee chips. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese bronzen schaal met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 24,8 cm. In goede staat.
Zes delen divers oud/antiek China. 20e Eeuw. 1x Boeddha van speksteen. 4x Cloisonné. 1x Floraal emaille bord. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen oorvaas met mintgroen/lichtblauw glazuur, meander decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinese cylinder-vormige vazen met draken decor + vier tekens bodemmerk. Kang xi revival. Eén minimale chip. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Lot met twaalf diverse antieke Chinees/Japans porseleinen kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Bodemmerken. Acht delen gaaf. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.