Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

Chinees bronzen boedha, H 23 cm.
Startpreis 750 EUR

Oude Chinese vergulde bronzen boeddha met floraal bodemmerk + verso tekst. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese brushpot
Startpreis 300 EUR

Grote Chinese kom Ø 22,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen kom met rondom figuren in coulissen decor + teksten. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,7 cm.
Startpreis 250 EUR

Lot Chinees serviesgoed
Startpreis 180 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen imari kop + schotels. Zotjes + goud decor in coulissen. Twee kopjes goed. Acht schotels, waarvan één schotel met chipje. Afmeting: 7 - Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Startpreis 200 EUR

Chinese maanvaas
Startpreis 1.500 EUR

6x Chinese schotel Ø 13,5 cm.
Startpreis 150 EUR

Lot Chinees porselein (14x)
Startpreis 150 EUR

Stel Chinese kommen Ø 26 cm.
Startpreis 200 EUR

Stel grote 18e eeuws Chinees porseleinen kommen met landschap/floraal/goud decor. Randschade + haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese kom Ø 28 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 28 cm. In goede staat.

5x Chinees bord Ø 23 - 24 cm.
Startpreis 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met floraal decor. Divers. Eén bord beschadigd. Vier borden haarlijn en/of chips. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

2x 18e Eeuws melk/bloed bord
Startpreis 100 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden met melk en bloed tuin + goud decor. Eén bord twee chips. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.

Chinese flambé vaas, H 30, 2 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Chinese klankschaal (brons)
Startpreis 70 EUR

Antieke Chinese bronzen schaal met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 24,8 cm. In goede staat.

Lot Chinees (6x)
Startpreis 60 EUR

Zes delen divers oud/antiek China. 20e Eeuw. 1x Boeddha van speksteen. 4x Cloisonné. 1x Floraal emaille bord. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas Ø 35,2 cm.
Startpreis 450 EUR

Grote Chinees porseleinen oorvaas met mintgroen/lichtblauw glazuur, meander decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas
Startpreis 400 EUR

Twee 19e eeuws Chinese cylinder-vormige vazen met draken decor + vier tekens bodemmerk. Kang xi revival. Eén minimale chip. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

8x Chinees bord Ø 16 - 31 cm.
Startpreis 70 EUR

Lot Chinees porselein (divers)
Startpreis 50 EUR

Lot met twaalf diverse antieke Chinees/Japans porseleinen kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Bodemmerken. Acht delen gaaf. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing theepot Ø 14 cm.
Startpreis 100 EUR

Brushpot van zitan hout/jade
Startpreis 1.000 EUR

Chinese schenkkan, H 19 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees guan yin hoofd, H 36 cm.
Startpreis 400 EUR