Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Empire koffieservies
Startpreis 1.200 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans empire theeservies van porselein met (perfect) goud decor + diverse scheepvaart decors. Handgeschilderd. Afmeting: 8,5 - 27,5 cm. In zeer goede staat.

2 Fayence schalen
Startpreis 1.000 EUR

Twee zéér grote Spaanse polychrome fayence schalen (Lebrillo) Sevilla/Triana. 18e - 19e Eeuw. Stier + haas decor. Afmeting: 15 x Ø 65 cm. / 14,5 x Ø 66,5 cm. In goede staat.

Lot porselein (Haags)
Startpreis 100 EUR

Lot Haags porselein. Bestaande uit; twee kopjes + vier schotels. Floraal decor +bodemmerk ooievaar. Afmeting: 7 - 12,2 cm. In goede staat.

Zes Amstel borden
Startpreis 180 EUR

Zes Hollandse Amstel borden. 18e - 19e Eeuw. Met decor van roze rozen + goudrand. Randschades en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 25,7 cm. In matig/redelijke staat.

3x Meissen beeld
Startpreis 1.200 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen figuren van het apenorkest. Naar ontwerp van J. J. Kaendler. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Zeldzame Italiaanse Albarello Ø 23 cm.
Startpreis 800 EUR

Zeer grote en zeldzame Italiaanse Albarello uit de 18e eeuw. De voorkant is geheel gedecoreerd met een Italiaans stadsgezicht. Enkele chips, verder goed. Afmeting: H 31 x Ø 23 cm.

2x Delftse dekselvaas
Startpreis 180 EUR

Twee grote antieke Delftse fayence dekselvazen met chinoiserie decor. Circa 1880. Octagonaal. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Twee Franse bokalen met brons, 1900
Startpreis 250 EUR

Twee antieke Franse bokalen van porselein met bronzen zwanen. Figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Meissen beeld, 1880
Startpreis 450 EUR

Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauf tijd. Circa 1880. Afmeting: 11,8 x 11,6 x 7,4 cm. In goede staat.

Delftse plaquette, 1880
Startpreis 200 EUR

Antieke Delftse wandplaquette, polychrome, rococo-stijl. Voorzien van mangaan-kleurige voorstelling. Gemerkt A.P.K. Echter, 1880. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein (3x)
Startpreis 80 EUR

Drie delen Herend porselein met floraal/vlinder/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 - 15 cm. In goede staat.

Tegeltableau (Porceleyne Fles)
Startpreis 100 EUR

Antiek 6-pas fayence tegeltableau van de Porceleyne Fles. Holland. Naar een schilderij van Louis Apol. Circa 1900. Eén tegel met barst. Afmeting: 45 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Goebel lamp, H 38,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Duitse steengoed schenkkan
Startpreis 250 EUR

16e Eeuwse Duitse steengoed schenkkan met annotatie 1583. Voorzien van wapen/floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

3x Delftse dekselpot, H 35 cm.
Startpreis 250 EUR

Drie antieke Delftse fayence dekselpotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

6x Delfts bord Ø 23 cm.
Startpreis 120 EUR

Zes 18e eeuwse Delftse fayence borden. Onder meer 5x polychrome chinoiserie . Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Rozenburg tegeltableau, 1910
Startpreis 250 EUR

Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.

Tulpenvaas, H 47 cm.
Startpreis 200 EUR

Grote polychrome fayence tulpenvaas. Delft? Gemerkt Corry Kleijn. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein
Startpreis 100 EUR

Tien-delig Herend porseleinen set. 20e Eeuw. Decor: Chinese bouquet. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Majolica zuil + caché bloempot, H 130 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.

2x Meissen schaal/bord Ø 19,6 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen borden/schalen met chinoiserie decor + goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,6 cm. In goede staat.

2x Meissen schaal
Startpreis 100 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen schalen met Streublümchen decor en goudrand. Knauf tijd. Circa 1900. Kleine schaal heeft chip. Afmeting: Ø 21 - 22,6 cm. In redelijk/goede staat.

4x Delfts bord (18e eeuw)
Startpreis 400 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting; Ø 23,8 cm. In goede staat.

2x Delftse schotel Ø 35 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Startpreis 250 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met decor van schaatsers. Gemerkt M:Q. (+ extra deksel). Afmeting: H 22 - 36 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.

Italiaanse apothekerspot
Startpreis 675 EUR

17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm.
Startpreis 1.350 EUR

Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas, H 24 - 25 cm.
Startpreis 170 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren decor. Eén vaas gemerkt 'De Klaauw'. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

Wandplaquette, Porceleyne Fles
Startpreis 400 EUR

Delftse Porceleyne Fles wandplaquette met voorstelling naar de schilder Mesdag. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Startpreis 250 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauwen decor. U. Egyptiacum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Delftse vaas, H 24,5 cm.
Startpreis 70 EUR

18e Eeuwse Delftse vaas met figuur in tuin decor. Gemerkt: 't Fortuin. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

2x Groot Herend figuur
Startpreis 500 EUR

Twee zéér grote Herend porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Paardenmenner. 1x Ruiter te paard. Afmeting: 41 - 44 cm. In goede staat.

2x Apothekerspot
Startpreis 500 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.

Apothekerspot
Startpreis 100 EUR

18e Eeuwse Hollandse fayence apothekerspot. Mangaan-kleurig. U. Mercutiale. Met pauwen decor. Beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.

3-Delig Delfts kaststel, H 17 - 26 cm.
Startpreis 150 EUR

Klein 18e eeuws Delfts fayence kaststel met floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 17 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startpreis 600 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel zonder deksels. Met decor van paard in landschap. Gemerkt lampetkan. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

2x Apothekerspot
Startpreis 650 EUR

Twee 18e eeuws polychrome fayence apothekerspotten met deksel. 1x Fruct. Piper. Caud. 1x Metal. Divers. Randschades. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Albarello
Startpreis 180 EUR

18e Eeuwse fayence albarello apothekersvaas met vogel/faunkop decor. T. Alkekenci. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Delftse vaas, H 21 cm.
Startpreis 70 EUR

Mooie 18e eeuwse Delftse fayence vaas met pioenroos decor. Bodemmerk V. Duijn. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Delftse dekselvaas, H 40 cm.
Startpreis 130 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: H 40 cm. In redelijke staat.

Set antieke borden Ø 30-31 cm.
Startpreis 600 EUR

Set van drie 18e eeuwse Delftse schotels met bloemvaas decor + bodemmerk + de metaale pot. 1756 - 1775. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.

4x Antieke apothekerspot
Startpreis 800 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. EL: DIAPHAEW + U: BASILIC + EL: THERIAC: V + OL: LAURI. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse dekselvaas, H 36- 40 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met floraal/landschap decor. Gemerkt 'De Bijl'. Chips/beschadigingen. Afmeting: H 36 - 40 cm. In goede staat.

Delftse tabakspot
Startpreis 300 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Tabac D'Scholte. Afmeting: 24,5 x 19 cm. In goede staat.

6x Delfts bord Ø 23 cm.
Startpreis 275 EUR

Set van zes 18e eeuwse Delftse fayence pauwenborden. De Klaauw + B.P. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Delftse knobbelvaas, H 29,5 cm.
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Delftse fayence knobbelvaas met floraal decor en octagonale voet. Gaatje in vaas. Afmeting: H 29,5 cm. In redelijk/goede staat.

Stel antiek Delftse vazen, H 57 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee zeer grote antiek Delfts polychrome knobbelvazen met chinoiserie floraal decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

2x Delftse apothekerspot
Startpreis 850 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Twee zeer grote apothekerspotten
Startpreis 700 EUR

Twee bijzonder grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met floraal/vogel/cherubijnkoppen decor. 1x Resumptivum. 1x Diascordim. Afmeting: H 27 - 27,5 cm. In goede staat.

2x Houten zuil met tegels
Startpreis 1.000 EUR

Twee piedestals met 18e eeuwse mangaan landschap/figuren decor tegels. Aantal: 57 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Delftse dekselpot
Startpreis 80 EUR

Antieke en zéér grote Delftse polychrome fayence dekselvaas met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Delftse plaquettte, 1880
Startpreis 200 EUR

Antieke Delftse fayence wandplaquette met afbeelding van Fries paardenspan. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.

Delftse plaquette, 1880
Startpreis 200 EUR

Antieke Delftse fayence wandplaquette met Friese arreslede. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.

2x Delftse vaaslamp, H 44 - 60 cm.
Startpreis 800 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence lampenvoeten/vaaslampen met chinoiserie decor. Afmeting: H 44 - 60 cm. In goede staat.

Delftse apothekers schenkkan, H 26 cm.
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Delftse fayence apothekers schenkkan met pauw decor en 'Papaver. RHE'. Voet gerestaureerd. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Antieke Delftse dekselvaas, H 47 cm.
Startpreis 200 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence dekselvaas met chinoiserie coulissen decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Vaas
Startpreis 90 EUR

18e Eeuws fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Hanau of Delft. Ingekort + gat in bodem. Afmeting: H 22 cm. In matige staat. Plus een Delftse Porceleyne Fles knobbelvaas, circa 1900, chips bovenr...

2x Delftse pot
Startpreis 80 EUR

Twee antieke Delftse fayence potten met chinoiserie decor. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.

Beeld van Franse geisha
Startpreis 70 EUR

Antiek Franse polychrome fayence geisha met bodem monogram P:P. Hoofd gelijmd. Afmeting: 15,3 cm. In redelijke staat.

Lot tegels/witjes (134 stuks)
Startpreis 700 EUR

Lot met 134 stuks Hollandse witte wandtegels, zgn. witjes. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

5-Delig kaststel
Startpreis 300 EUR

Antiek vijf-delig fayence kastel. Makkum. Holland. Floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvaas, H 29 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met Chinese kang xi-stijl decors. Hectagonaal. Gemerkt A/M. Enkele randschades. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 22,5 - 33,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Antiek Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt met een De Klaauw teken. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 22,5 - 33,5 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 24,5 - 35 cm.
Startpreis 500 EUR

Vijf-delig Delfts fayence kaststel met dorpsgezicht decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Enkele restauratie. Afmeting: H 24,5 - 35 cm. In goede staat.

4x Duitse jugendstil tegel
Startpreis 250 EUR

Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Maria
Startpreis 100 EUR

Antiek neogotisch tegeltableau met Maria, in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: 90 x 45 x 10 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau, 39 x 26 cm.
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Hollands 6-pas fayence tegeltableau met skûtsje zeilboot. Chips omranding. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.

Lot tegels, landschap in cirkel (20 st.)
Startpreis 160 EUR

Twintig stuks 18e eeuwse Hollandse fayence landschap-tegels in cirkel. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels, Friese bloem ( 50 st.)
Startpreis 200 EUR

Vijftig antieke Friese fayence wandtegels met bloem. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Friese landschap tegels (30 st.)
Startpreis 250 EUR

Lot met 30 stuks antieke Friese landschap-tegels in cirkel. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot met diverse bloempot tegels (40 st.)
Startpreis 350 EUR

Lot van 40 stuks bloempot tegels. Divers. 18e Eeuw. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Jugendstil tegels (150 st.)
Startpreis 750 EUR

Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Lot tegels (20 st.)
Startpreis 100 EUR

Lot met twintig antieke tegels. Diverse voorstellingen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Friese waterlandschap tegels (20 st.)
Startpreis 160 EUR

Lot met 20 stuks antieke Friese waterschap tegels. Circa 1880. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

8x Ruiter tegel
Startpreis 100 EUR

Lot met ruiter tegels. Aantal: 8 stuks. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot jugendstil ster tegels (77 st.)
Startpreis 150 EUR

Lot met 77 stuks jugendstil ster tegels. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot tegels
Startpreis 250 EUR

Lot met diverse 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder meer; bijbels, mangaan, blauw. Restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Restant tegels
Startpreis 50 EUR

Lot met diverse antieke tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot witjes (69 st.)
Startpreis 300 EUR

Lot antieke tegels, zgn. witjes. Aantal: 69 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels/licht blauw (150 st.)
Startpreis 700 EUR

Mooi lot art deco tegels 150 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.

8x Tulpentegel
Startpreis 100 EUR

Lot met antiek polychrome tulpen tegels. Circa 1900. Aantal: 8 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

12-Pas tegeltableau, 1800
Startpreis 120 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met decor van landarbeiders + spreuk. Circa 1800. Haarlijnen + restauraties. Afmeting: 40 x 52 cm. In redelijke staat.

10x Landschap tegel
Startpreis 100 EUR

Lot met landschap tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

35x Mangaan tegel
Startpreis 350 EUR

Lot met diverse mangaankleurige tegels. Aantal: 35 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3x Tegeltableau (tegels)
Startpreis 80 EUR

Drie tegeltableau's met Makkumer tegels. Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 47 cm. In goede staat.

18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw
Startpreis 275 EUR

Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

13x Herder tegel
Startpreis 250 EUR

Lot met antieke herder tegels in lijst. 18e Eeuw. Aantal: 13 stuks Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Tableau/mangaan, 18e eeuw
Startpreis 500 EUR

Groot 18e eeuws mangaankleurig tegeltableau. Abraham zendt Hagar weg. Bestaande uit 30x grote tegel, 22x randtegel, 4x hoektegel. Afmeting: 89 x 75 cm. In goede staat.

Lot tegels (27x)
Startpreis 80 EUR

Lot met 27 wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; blauw-wit en mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil tegels (7x)
Startpreis 70 EUR

Zeven antieke majolica tegels met floraal zweepslag decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Delfts tegeltableau (6-pas)
Startpreis 50 EUR

6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Koeien in landschap
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau in mangaankleur. Koeien in landschap decor. Louis Seize. Minimale randschades. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Zeeslag
Startpreis 400 EUR

Antiek Hollands polychrome fayence 20-pas tegeltableau. Zeeslag bij Duins 1639. Twee tegels beschadigd. Afmeting: 53 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

4x 4-Pas tegeltableau
Startpreis 180 EUR

Vier antieke 4-pas tegeltableau's. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x 4-Pas tegeltableau
Startpreis 100 EUR

Twee 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Randschades. Afmeting: 26,5 - 27 cm. In goede staat.

Delfts tegeltableau
Startpreis 100 EUR

Antiek Delfts polychrome fayence 6-pas tegeltableau met driemaster 'de Hoop'. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.