Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Ergebnis: 5.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet met openslaande knieën en origineel beslag. In buitengewoon goede originele staat. Afmeting: 236 x 190 x 65 cm.

Barok vitrinekast
Ergebnis: 1.200 EUR

18e Eeuwse Hollandse teakhouten Barokvitrine opzetkast met mooi snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 232 x 170 x 52 cm. In goede staat.

Biedermeier vitrine, 1820
Startpreis 1.000 EUR

Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheimvak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.

Hollands schrijfkabinet
Startpreis 1.000 EUR

18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...

Wortelnoten vitrinekast
Startpreis 1.250 EUR

Hollandse wortelnoten vitrinekast met twee kleinere deuren extra twee-delig met origineel bronzen beslag en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 229 x 155 x 45 cm. In goede staat.

Engelse boekenkast
Ergebnis: 950 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten boekenkast. 9-Delig. Circa 1870. Minimale fineerschade. Verder in goede staat. Afmeting: 218 x 240 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet, 1780
Ergebnis: 1.300 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten kabinet met prachtig verguld bronzen beslag. Rococo kroon, medaillons en guirlandes. Circa 1780. Lichte fineerschades. Afmeting: 250 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Jugendstil buffet
Startpreis 800 EUR

Jugendstil buffet. Eiken, deels massief. Met floraal snijwerk. Afmeting: H 255 x B 170 x D 70 cm. In goede staat.

Mahonie pronkkast
Startpreis 250 EUR

Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Renaissance kast
Ergebnis: 2.250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse vlaamse eikenhouten renaissance beeldenkast in goede originele staat met prachtig snijwerk. Halve korintische zuilen,ranken, beelden, Leeuwekoppen. Kast heeft een mooie patina is t...

Drents kabinet, 1820
Startpreis 600 EUR

Drents kabinet. Circa 1820. Geheel in originele staat. Afmeting: H 256 x B 160 x D 52 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast
Startpreis 1.100 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken Friese keeftkast met Korinthische zuilen. Uitneembaar. Afmeting: 173 x 80 x 198 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse opzetkast
Startpreis 900 EUR

18e Eeuwse Franse vruchtenhouten opzetkast met zwaar bronzen beslag en origineel slot. Rococo. Circa 1780. Floraal snijwerk. Prachtige patina. Afmeting: 132 x 130 x 61 cm. In goede staat.

Sideboard met glazen deuren
Ergebnis: 350 EUR

Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.

Amelander? hoekkast
Startpreis 350 EUR

18e Eeuwse Amelander beschilderde hoekkast. Originele polychromie. Afmeting: 94 x 52 x 45 cm. In goede staat.

Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw
Startpreis 900 EUR

18e Eeuws mahoniehouten Hollands Louis Seize kabinet met amforavaas, snijwerk en klauwpoten. Origineel verguld bronzen beslag. Ongerestaureerde originele staat. Afmeting: 250 x 190 x 70 cm. In goede s...

Empire tafel met marmeren blad
Ergebnis: 3.250 EUR

Zeldzame Empire tafel met rood-wit origineel marmeren blad en rondom vergulde bronzen versieringen. Circa 1800. Ongerestaureerd. Enkele delen brons missen. Afmeting: 80 x Ø 110 cm. In redelijke staat.

Hollandse pander schouwopbouw
Startpreis 900 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten pander schouwopbouw met kandelaren, snijwerk en olieverf schilderij. Gesigneerd. Afmeting: 200 x 150 x 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrine opzetkast
Startpreis 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast met origineel beslag. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 196 x 145 x 45 cm. In goede staat.

Antiek Frans ladenkastje, 1880
Ergebnis: 150 EUR

Antiek Frans notenhouten niervormig ladenkastje met marmeren blad, bandintarsia, messing omranding en beslag. Afmeting: 78 x 62 x 40 cm. In goede staat.

Hollandse toogkast (Zeeuws)
Ergebnis: 325 EUR

Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast. Zeeuws. 17e Eeuw. Kop afneembaar. Mooie patina. Afmeting: 170 x 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Schrijfbureau, 1920
Ergebnis: 400 EUR

Drie-delig Art Deco mahoniehouten schrijfbureau met lades, deuren en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 72 x 140 x 77 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl hoekkast, 1880
Ergebnis: 300 EUR

Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekkast met twee jaloezie deurtjes, messing hekwerk en lade. Circa 1880. Afmeting: 83 x 83 x 58 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Luikse secretaire
Startpreis 350 EUR

18e Eeuws Luiks houtgepinde secretaire. Rococo met asymmetrisch snijwerk en origineel bronzen beslag. Sloten vervangen. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 102 x 109 x 56 cm.