Abgeschlossen

28. Aprilveiling 2016

Abgeschlossen | Präsenzauktion

08.04.2016 – 09.04.2016

3509

Zeer grote pendule

Startpreis 250 EUR
Ergebnis:
2.000 EUR

Beschreibung

Zeer grote Franse pendule omstreeks 1870, verguld, vrouw met stoomtrein en globus in haar hand. Op de voorgrond een liggende leeuw, 8 daags uurwerk met veerslinger. Van compositiemetaal 55x80cm. Cond:G

Kategorie: Klokken