Abgeschlossen

24. Aprilveiling 2015

Abgeschlossen | Präsenzauktion

10.04.2015 – 11.04.2015

5001

Terracotta beeld, Goldschneider

Startpreis 950 EUR
Ergebnis:
1.050 EUR

Beschreibung

Zeer groot oud Terracotta beeld, gesigneerd Goldschneider 20e eeuw. Voorstelling van 2 putti met hond, bronskleurig gepatineerd 94x50x45cm. Cond.: G

Kategorie: Brons & Beeldhouwkunst