Abgeschlossen

24. Aprilveiling 2015

Abgeschlossen | Präsenzauktion

10.04.2015 – 11.04.2015

3506

Pors. pendulestel

Startpreis 800 EUR
Ergebnis:
2.000 EUR

Beschreibung

Weens porseleinen 19e eeuws 4-delig klokkenstel met diverse figuren en florale decors, origineel uurwerk. Klok en console hebben beschadigingen aan de bloemen. Beschadiging aan kandelaren: 1x stam gebroken geweest, arm gelijmd, hoofd gelijmd en florale beschadiging en andere kandelaar heeft alleen florale beschadigingen 38-44cm. Cond.: R

Kategorie: Klokken