Abgeschlossen

24. Aprilveiling 2015

Abgeschlossen | Präsenzauktion

10.04.2015 – 11.04.2015

22

Zilveren koektrommel

Startpreis 200 EUR
Ergebnis:
750 EUR

Beschreibung

Sierlijke antieke rechthoekige koektrommel, zilver 835/000. Koektrommel met parelranden en op de deksel voorzien van een floraal gegraveerde rand. MT Cornelis Knuijsling, Rotterdam. jl X 1804 15x10x8 cm. (1x hoek met oude restauratie en 1x hoek beschadigd) Cond R-G

Kategorie: Zilver & Verzilverd