Diese Webseite verwendet Cookies

Oktoberveiling 2021: After-Sales / Naverkoop

Jetzt im Nachverkauf zuschlagen

Nachverkauf | Präsenzauktion
Los: 6002

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 34 cm.

Startpreis 250 EUR
Ergebnis:
275 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence dekselvazen. Chinoiserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 34 cm. In redelijke staat.