Diese Webseite verwendet Cookies

Oktoberveiling 2021: After-Sales / Naverkoop

Jetzt im Nachverkauf zuschlagen

Nachverkauf | Präsenzauktion
Los: 6001

Zes-delig Frans thee-servies

Startpreis 60 EUR
Ergebnis:
60 EUR

Vroeg 19e eeuws zes-delig Frans porseleinen empire thee-servies. Landschap/goud decor. Enkele haarlijnen kop + schotel. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.