Diese Webseite verwendet Cookies

50. Oktoberveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 1008

Ongesigneerd, Figuren in taveerne

Startpreis 500 EUR
Ergebnis:
600 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollandse School. Figuren in taveerne. Oudere restauratie. Afmeting: H 53 x B 61 cm. In goede staat.