Diese Webseite verwendet Cookies

50. Oktoberveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 22

Zilveren brandewijnkom

Startpreis 600 EUR
Ergebnis:
600 EUR

Achttiende eeuws ovale zilveren brandewijnkom, 833/000 , op voet, met drijfwerk en figuren, C-voluten met bloemen, platte gegoten oren met maskerons. ca. 214gr. 26x13x8cm. Rand iets bedeukt. MT.: S. van Ommeren, Leeuwarden 1770