Diese Webseite verwendet Cookies

48. Aprilveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 7007

Zeldzame grote Chinese kom Ø 22,5 cm.

Startpreis 1.500 EUR
Ergebnis:
1.500 EUR

Zeldzame grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met watervogels en waterpartij decor. Eén haarlijn + lichte randschade. Afmeting: H 9 x Ø 22,5 cm. In goede staat.