Diese Webseite verwendet Cookies

48. Aprilveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 7003

Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies

Startpreis 200 EUR
Ergebnis:
2.750 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kommen/kopjes goed. Minimale chips. Vijf schotels haarlijnen. Vier schotels goed. Afmeting: 8 - 18 cm. In redelijk/goede staat.