Diese Webseite verwendet Cookies

48. Aprilveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion

6022

Los: 6022

Kapitale drie-delige pronkvaas, H 70 cm.

Startpreis 1.250 EUR
nicht verkauft

Kapitale drie-delige Duits porseleinen pronkvaas. Handbeschilderd met floraal/ramskoppen/goud decor en met opgewerkte bloemen. Gemerkt Kayser. 20e Eeuw. Enkele chips aan de bloemen. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.