Diese Webseite verwendet Cookies

48. Aprilveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion

1013

Los: 1013

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen

Startpreis 1.500 EUR
nicht verkauft

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans architectonisch marqueterie schilderij met nature Morte Heilig figuur met aureool en engelen + tekst geschrift staat Romi. Paneel is met houtsoorten belijmd in architectonische stijl en beschilderd. Ongerestaureerd. Verso M. Ang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 27 cm. In goede staat.