Diese Webseite verwendet Cookies

48. Aprilveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 8

Zilveren Memento Mori horloge

Startpreis 1.600 EUR
Ergebnis:
6.000 EUR

Uniek zilveren zakhorloge. Memento Mori, met een Engels zakhorloge van John Josephson, London, 2e heft 18e eeuw, met een wit geëmailleerde wijzerplaat voorzien van Romeinse en Arabische cijfers, gesigneerd “Josephson London 32735″. Het horloge zit in een kast met de vorm van een schedel. 7x5x6cm. In goede staat.