Juliveiling 2020: After-Sales: Gesloten van 3 t/m 7 Augustus

Nachverkauf | Präsenzauktion

02.07.2020 – 04.07.2020

7002

2x Chinese vazen

Startpreis 400 EUR
Ergebnis:
450 EUR

Beschreibung

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met vlinder/vogel/floraal en goud decor. Beide vazen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.

Kategorie: Aziatica