Juliveiling 2020: After-Sales: Gesloten van 3 t/m 7 Augustus

Nachverkauf | Präsenzauktion

02.07.2020 – 04.07.2020

7001

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi schotel Ø 27,5 cm.

Startpreis 100 EUR
Ergebnis:
350 EUR

Beschreibung

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk staat.

Kategorie: Aziatica