45. Juliveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 7001

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi schotel Ø 27,5 cm.

Startpreis 100 EUR
Ergebnis:
350 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk staat.