Juliveiling 2020: After-Sales: Gesloten van 3 t/m 7 Augustus

Nachverkauf | Präsenzauktion

02.07.2020 – 04.07.2020

6002

Zeldzame Delftse botervloot

Startpreis 1.000 EUR
Ergebnis:
1.000 EUR

Beschreibung

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Delftse polychroom Fayence botervloot. Gemerkt APK. Letters W.V. Octagonaal met fijn geschilderd decor, rondom met goud/zeegezicht met figuren decor. Afmeting: 9 x 11,5 x 12 cm. In goede staat.

Kategorie: Porselein & Aardewerk