45. Juliveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 6002

Zeldzame Delftse botervloot

Startpreis 1.000 EUR
Ergebnis:
1.000 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Delftse polychroom Fayence botervloot. Gemerkt APK. Letters W.V. Octagonaal met fijn geschilderd decor, rondom met goud/zeegezicht met figuren decor. Afmeting: 9 x 11,5 x 12 cm. In goede staat.