45. Juliveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion

6001

Los: 6001

2x Bisquit putti's

Startpreis 500 EUR
nicht verkauft

Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.