Juliveiling 2020: After-Sales

Jetzt im Nachverkauf zuschlagen

Nachverkauf | Präsenzauktion
Los: 4009

17e Eeuwse Renaissance kast

Startpreis 2.250 EUR
Ergebnis:
2.250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse vlaamse eikenhouten renaissance beeldenkast in goede originele staat met prachtig snijwerk. Halve korintische zuilen,ranken, beelden, Leeuwekoppen. Kast heeft een mooie patina is twee delig en heeft 3 lades. Originele sloten en sleutels. cond goed. 209x160x70 cm