Juliveiling 2020: After-Sales

Jetzt im Nachverkauf zuschlagen

Nachverkauf | Präsenzauktion
Los: 3509

Engelse Bracket tafelklok

Startpreis 1.700 EUR
Ergebnis:
1.700 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten bracket tafelklok met spillegang en verguld brons. Snekuurwerk. Gesigneerd Bryant & Son London. Met dagaanduiding, silent/strike functie, halfuur-slag op bel. Gegraveerd uurwerk. Afmeting: 56 x 30 x 18 cm. In zeer goede staat.