Juliveiling 2020: After-Sales

Jetzt im Nachverkauf zuschlagen

Nachverkauf | Präsenzauktion
Los: 1012

J.F. Hoppenbrouwers, Hollands wintergezicht met ijspret

Startpreis 2.500 EUR
Ergebnis:
2.500 EUR

Groot werk van Johannes Franciscus Hoppenbrouwers. 1819 - 1866. Hollands wintergezicht met ijspret. Originele vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 70 cm. In goede staat.