Abgeschlossen

Aprilveiling 2020: 23 - 24 - 25 April. AFHALEN: BEL OF MAIL ONS! ALLEEN OP AFSPRAAK!

Abgeschlossen | Präsenzauktion

23.04.2020 – 25.04.2020

7001

8x Chinese kop+schotels

Startpreis 300 EUR
Ergebnis:
500 EUR

Beschreibung

Acht Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met kippen/peterselie decor. Vijf schotels goed. Drie haarlijn of chip. Zes kopjes goed. Twee beschadigd. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Kategorie: Aziatica