Abgeschlossen

Aprilveiling 2020: 23 - 24 - 25 April. AFHALEN: BEL OF MAIL ONS! ALLEEN OP AFSPRAAK!

Abgeschlossen | Präsenzauktion

23.04.2020 – 25.04.2020

3500

Engelse staande klok

Startpreis 2.500 EUR
nicht verkauft

Beschreibung

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met speelwerk op acht bellen, kwartierslag, seconden en maanstand. Uurslag op gongspiraal + aan/uit functie. Met volle Korintische zuilen en vergulde messing capitellen. Met plated en vergulde messing wijzerplaat. Afmeting: H 250 cm. In zeer goede staat.

Kategorie: Klokken