Abgeschlossen

Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2020

Abgeschlossen | Präsenzauktion

10.01.2020 – 11.01.2020

6044

Jade stempel met leeuw

Startpreis 450 EUR
nicht verkauft

Beschreibung

Oude Chinese vergulde jade lakstempel met Foo-hond. Afmeting: 8 x 7 x 7 cm. In goede staat.

Kategorie: Porselein & Aardewerk