Abgeschlossen

Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2020

Abgeschlossen | Präsenzauktion

10.01.2020 – 11.01.2020

6025

Kapitaal porseleinen strijdwagen

Startpreis 500 EUR
nicht verkauft

Beschreibung

Kapitale Italiaanse porseleinen strijdwagen. Made in Italy. 20e Eeuw. Bloemblad beschadigd. Afmeting: 56 x 70 x 30 cm. Verder in goede staat.

Kategorie: Porselein & Aardewerk