Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2020

Nachverkauf | Präsenzauktion

10.01.2020 – 11.01.2020

5500

2x Oude Franse glazen vazen

Startpreis 180 EUR

Beschreibung

Twee oude Franse glazen vazen. Gesigneerd Legras. Met landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Kategorie: Glas & Kristal