Naverkoop (After-Sales) Juliveiling

Nachverkauf | Präsenzauktion

13.07.2018 – 14.07.2018

4000

Hollandse porseleinkast, 1770

Startpreis 1.500 EUR

Beschreibung

Grote Hollandse wortelnoten Barok porseleinkast met houtgestoken kroon, gebogen front en klauwpoten. Origineel beslag. Circa 1770. Ongerestaureerd. Afmeting: 246 x 220 x 50 cm. In goede staat.

Kategorie: Meubels