Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Gouden ring met robijn
Startprijs 150 EUR

Gouden ring, 585/000, met robijn en smaragd. Ring met een ovaal gefacetteerde robijn en aan weerskanten een rond gefacetteerde smaragd. Breedte 5 mm. ø 57. ca 2,6 gram. Wat beschadigd. In redelijk goe...

Gouden ring met robijn en diamant
Startprijs 500 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met en brede ronde kop bezet met een rail met vierkant geslepen robijnen en aan beide kanten versierd met een rand met 8 singlecut geslepen diaman...

Gouden ring & oorstekers met diamant en saffier
Startprijs 250 EUR

Geelgouden ring en oorstekers, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ronde rozet in het midden bezet met een rond gefacetteerde saffier en daaromheen een rand met 8 briljant geslepen diamantje...

Gouden choker met diamant
Startprijs 1.400 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Collier met een allegro schakel, 3 rijen, en in het midden versierd met een omgeslagen geelgouden, deels gematteerd, element, in het midden in een witgouden ze...

Omega polaris
Startprijs 300 EUR

Omega Polaris horloge, met 18 krt en staal, jaren 90 horloge. Het horloge is voorzien van een datumaanduiding. Met vouwsluiting. Breedte kast 31 mm. Quarts. Werkend. In goede staat

2 Horloges, Lacoste, Calvin Klein
Startprijs 50 EUR

Twee horloges, een Calvin Klein met een rosé goudkleurige ronde kast, ø 42 mm., en een zwart leren band. En een double Lacoste horloge met zwarte wijzerplaat, ø 42 mm., en een fijn gevlochten band. Qu...

Yema automaat staal
Startprijs 250 EUR

Vintage Yema horloge, automaat, met een vierkante kast en stalen band. Breedte 30 mm. Met een stalen band. 606367. Wat gebruiksporen, verder in goede staat.

Raymond Weil horloge
Startprijs 100 EUR

Raymond Weil Fidelio horloge, goldplated met bijbehorende band. De wijzerplaat is versierd met een rand met zirconia's. 9137-2. Quarts, werkend. Vergulding bij de band wat afgesleten. Verder in goede ...

Zilver verguld Quinn horloge
Startprijs 90 EUR

Zilver verguld horloge, 925/000, Quinn, Quarts, met een spangband. Het horloge heeft een ronde kast en een goudkleurige wijzerplaat. Breedte 30 mm. ø 58x45mm. Iets bekrast verder in goede staat. Wer...

Tissot horloge automatic seastar
Startprijs 100 EUR

Tissot horloge, automatic seastar, rechthoekig stalen model voorzien van een zwart bewerkte wijzerplaat. het horloge heeft een zwart leren band. Breedte 25 mm. Werkend. In goede staat

Gouden herenring met onyx
Startprijs 250 EUR

Geelgouden herenring, 585/000, met onyx. Ring met een achtkantige kop bezet met een onyx. Breedte kop 17 mm. Steen iets bekrast. ø 64. ca5,6 gram. In redelijk goede staat.

Chinese gouden broche
Startprijs 150 EUR

Chinese geelgouden broche, 585/000, staafbroche met in het midden een ovaal element met daarin een parelmoeren inleg met Chinese tekst. 17x62mm. ca 5,3 gram. In goede staat.

Raymond Weil horloge, bicolour
Startprijs 150 EUR

Raymond Weil horloge, bicolour, unisex, model Parsifal, Quarts. Voorzien van een stalen band met gouden accenten. Het horloge heeft een zwarte wijzerplaat met een datumaanduiding. ø kast 35 mm. lengte...

Gouden hanger met barnsteen
Startprijs 200 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met een butter scotch barnsteen. 28x57mm. ca 9,5 gram. In goede staat.

Gouden armband (smaragd)
Startprijs 350 EUR

Armband, 416/000, met smaragd. Armband met fijne gekrulde schakels met 9 ovaal gefacetteerde smaragden. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 2 mm. lengte 18 cm. ca 3,6 gram. I...

Gouden hanger mosagaat
Startprijs 150 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met mosagaat. Hanger met een ovale getorste zetrand bezet met een ovale mosagaat. Grootte 41x21 mm. inclusief oog. ca 4,5 gram. In goede staat.

2 Jade armbanden, Burma
Startprijs 100 EUR

Twee armbanden, bangles gemaakt uit jade uit Burma. Breedte ø 10mm. ø 60mm. Breedte ø 12 mm. ø 68 mm. Totaal ca 118 gram. In goede staat.

Chinese armband agaat
Startprijs 400 EUR

Chinese zilveren armband met ovale zilveren schakels, bezet met carneool en daaromheen bewerking met bloemversiering met emaille. Breedte 17,5-39 mm. lengte 19,5 cm. ca 76,3 gram. In goede staat.

Chinese armband parelmoer
Startprijs 100 EUR

Chinese zilveren armband, 980/000, met parelmoer. Armband rechthoekige zilveren schakels en in het midden een gecontourneerde rechthoekige schakel, allen gevuld met parelmoer voorzien van een voorstel...

Oorbellen met smaragd
Startprijs 250 EUR

Gouden oorhangers met groene steen. Brisures met een bewerking en daaraan een hanger met een gecontourneerde hanger met groene steen. 32 mm. ca 4,1 gram. In goede staat

Gouden choker met diamanten
Startprijs 1.100 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met diamanten. Choker met een rechthoekige blokjes schakel en in het midden een V-vormig element bezet met 15 briljant geslepen diamanten, totaal 1,16 ct. P/TW Met certific...

Gouden ring met parel
Startprijs 170 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met parels. Slagring met op de kop 2 cultive parels. ø 6 mm. ø 53. ca 3,2 gram. Eén parel is wat blas. Verder in goede staat.

Gouden oorbellen met parels
Startprijs 180 EUR

Geelgouden oorhangers, 750/000, met parel. Oorhangers met de steker iin de vorm van een klaver met daaraan 2 kleine pareltjes en daaronder een hanger in de vorm van een blad. lengte 24 mm. totaal ca ...

Gouden ring en oorstekers met parel en diamant
Startprijs 700 EUR

Massieve geelgouden hanger en oorstekers, 750/000, met parel en diamant. Ring, ø 58, met een massieve gekrulde band aan de bovenzijde bezet met een parel en een briljant geslepen diamant, en een paar ...