Zoeken

Kruisboog
Startprijs 600 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kruisboog met brons en ijzer. Ongemerkt. Zonder spanner. Afmeting: 114 cm. In redelijk/goede staat.

Lot WO II (5x)
Startprijs 100 EUR

Pistool, L 46 cm.
Startprijs 130 EUR

Oud pistool. Decoratie. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Lot etnografie (boog, speren, masker)
Startprijs 100 EUR

Lot etnografie. Onder meer; korte boog, speren en Afrikaans masker. 20e Eeuw. Afmeting: 117 - 170 cm. In goede staat.

3x Oosterse kruithoorn
Startprijs 60 EUR

Degen, L 92 cm.
Startprijs 150 EUR

18e - 19e Eeuwse degen met adelaar met kroon + zes vaandels, brons verguld, met heft van hoorn. Teken op lemmet S.M. + handbescherming. Frankrijk? Afmeting: L 92 cm. In goede staat.