Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR

19e Eeuws Engelse staande klok van mahoniehout, met intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maanstand, seconden + dagaanduiding. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Antieke pendule, 38 cm.
Startprijs 300 EUR

Antieke messing pendule bestemd voor de Oosterse/Perzische markt. Figuren te paard + draken en floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1890
Startprijs 100 EUR

Antiek vergulde neo renaissance messing pendule. Frankrijk. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barst in glas. Uurwerk vervuild. Géén slinger. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede ...

Cloisonné klok
Startprijs 150 EUR

Cloisonné messing klok met emaille, figuren plaquettes en zuilen. Batterij uurwerk. Met centrale secondenwijzer. Afmeting: 30 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Cloisonné klok
Startprijs 200 EUR

Cloisonné messing klok met emaille, figuren plaquettes en zuilen. Batterij uurwerk. Met centrale secondenwijzer. Afmeting: 36 x 21 x 11 cm. In goede staat.

2x Warmink tafelklok
Startprijs 80 EUR

Twee eikenhouten Warmink tafelklokken met brons. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Swiss wandklok, 1988
Startprijs 80 EUR

Groot reclame object van Ø 180 cm. voor Swatch Swiss uurwerk, met centrale seconde. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.

Ossen-oog wandklok
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse ossenoog wandklok. Oeil de Boeuf. Met parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: 62 x 48 x 15 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Startprijs 70 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met vissende jongen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Pendule met intarsia, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten pendule met intarsia. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 25 x 45 x 15 cm. In goede staat.

Art Deco klokkenstel
Startprijs 350 EUR

Antieke penduleset van bronskleurig metaal en marmeren basement. Art Deco. Frankrijk. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.

Franse pendule
Startprijs 60 EUR

Antiek compositie metalen pendule met gallier. Frankrijk. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat

Antieke Franse comtoise
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse Franse comtoise met pauw op de feuille, ankergang en harpslinger. Afmeting: 50 x 18 x 26 cm. In zeer goede staat.

Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR

Oud Hollandse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR

Oud Hollandse Friese stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Engelse Tournant klok
Startprijs 300 EUR

Engelse Tournant wereldglobe klok van messing. Tweede helft 20e eeuw. Globus zakt aan metalen spiraal naar benden (defect). Afmeting: 67 cm. Verder in goede staat.

3x Schwarzwalder klok
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Schwarzwalder klokken. Bestaande uit: 1x Bismarck klok. 2x Porseleinen klok. Porselein beschadigd. Uurwerken goed. Afmeting: 20 - 58 cm.

Schwarzwalder regulateur
Startprijs 100 EUR

Antiek, Duitse Schwarzwalder regulateur met ranken en hertenkop. Gewei niet origineel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

2x Antieke Duitse klok
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse klokken. 1x Notenhouten vrijslinger, circa 1890. 1x Bahnhäusle koekoeksklok, zonder opzet. Afmeting: 41 - 95 cm. In goede staat.

2x Pendule (marmer)
Startprijs 100 EUR

Twee antiek marmeren pendules. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele minimale chips in marmer, verder in goede staat. Afmeting: 38 - 40 cm.

Amerikaanse regulateur
Startprijs 60 EUR

Antiek Amerikaanse regulateur met florale intarsia en windhonden. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 1.500 EUR

19e Eeuws Frans Carrara marmeren klokkenstel met putti en rozenranken (messing). Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

Art Deco klok, 1935
Startprijs 50 EUR

Art Deco klok van bakeliet met chroom. Circa 1935. Afmeting: 17,5 x 34 x 7 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, 1860
Startprijs 150 EUR

Vergulde bronzen Louis Philippe pendule. Frankrijk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Lijmresten op achterkant. Afmeting: 37 cm. In goede staat.