Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.
Resultaat: 2.000 EUR

Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.

Nicolaas Martinus Wijdoogen, Bomschuit op strand met vissersvolk
Resultaat: 1.700 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1896. Bomschuit op strand met vissersvolk. Mooi exemplaar in prachtige lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 62 cm. In goede staat.

Litho John Lennon, Bed Peace
Resultaat: 1.600 EUR

Lithografie John Lennon. Nr. 80-300. 1940 - 1980. Titel: Bed Peace. Watermerk signatie blindmerk. Lithografie op papier. Afmeting: 36 x 34 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Hooikade Den Haag
Resultaat: 1.600 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Hooikade Den Haag. Topwerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

E.J. Kremer, Max Verstappen - Formule 1 coureur
Resultaat: 1.100 EUR

Eric Jan Kremer. Formule 1 coureur. Max Verstappen. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 180 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met aap
Resultaat: 1.100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Interieur met musicerende aap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

A. Karssen, Hollandse ijspret
Resultaat: 1.000 EUR

A. Karssen. 1945 - ..... . Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 39 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Boerderij bij Belt Schutsloot
Resultaat: 800 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Lilian Luiten, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 730 EUR

Lilian Luiten. 1944 - 2012. Enschede. Groot werk. Vrouwelijk naakt. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 120 cm. In goede staat.

Harm Kamerlingh Onnes, Mexicaanse moeder met kind
Resultaat: 700 EUR

Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Mexicaanse moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 44 cm. In goede staat.

Karl Wagner, Hollands havengezicht
Resultaat: 650 EUR

Karl Wagner (Carl). 1839 - 1923. Duitse school. Hollands havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstract figuratief
Resultaat: 570 EUR

Jan te Wierik, 1998. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve figuren. Acryl op papier. Afmeting: 44 x 58 cm. In goede staat.

Harm Kamerlingh Onnes, Surrealistisch landschap
Resultaat: 550 EUR

Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Surrealistisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Boerderij met paardenkar
Resultaat: 500 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boerderij met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Gesigneerd Schischov?, Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar
Resultaat: 475 EUR

Gesigneerd. Russische school.. Schischov? Circa 1930. Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar en geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Traub, Firenze 1920
Resultaat: 450 EUR

Traub, mogelijk Gustav Traub. 1885 - 1955. Duitse school. Firenze 1920. Fante Trinita. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 54 cm. In goede staat.

E. Koster, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 450 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Hollands stadsgezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30,5 x 22,5 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Coming sheep
Resultaat: 400 EUR

C. Verschuur. 1888 - 1966. Pseudoniem Cor Bouter. Coming sheep in de zon met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht met boten
Resultaat: 400 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met boten, molen en ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Twee stillevens op metaal geschilderd
Resultaat: 400 EUR

Twee vroeg stillevens op metaal geschilderd. 18e Eeuw of ouder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

Ron Meilof, Hollands landschap met paarden
Resultaat: 375 EUR

Ron Meilof. 1953 - ........ . Hollands landschap met paarden bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen
Resultaat: 355 EUR

Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke ikoon. Circa 1800. Rusland. De presentatie Christus in de tempel met Samuel, Elisabeth, Maria en Josef. Inschilderingen. Afmeting: 46 x 54 x 3,3 cm. In redelijk/goede staat.

J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap
Resultaat: 330 EUR

Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.