Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Voor-oorlogse stickbarometer
Resultaat: 60 EUR

Voor-oorlogse eikenhouten kwik stickbarometer met Hollandse tekst. Afmeting: 94 x 13 x 9 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Besneeuwd dorpsgezicht
Resultaat: 950 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Besneeuwd dorpsgezicht met molen en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 70 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, 2 armen op ronde voet. Duits 12x20x13cm. In goede staat.

Zilveren dienblad met oren
Startprijs 1.100 EUR

Prachtig ovaal zilveren dienblad, 900/000, versierd met een gelobte binnenrand met daaromheen een rand van opgelegde krullen en bladeren met grepen gemaakt uit C-voluten. 59x36 cm. ca 1670 gr. Voorzie...

Oosterse bewerkte zwijnentand
Resultaat: 80 EUR

Oosterse bewerkte wrattenzwijntand op houtgestoken basement. Tand is bewerkt met afbeeldingen van bomen, huizen en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 x 5 cm. In goede staat.

Gaskacheltje, Amsterdamse School-stijl
Startprijs 100 EUR

Antieke Amsterdamse School-stijl koperen gaskachel. Gemerkt. Circa: 1930. Afmeting: 70 x 35 x 60 cm. In zeer goede staat.

Zilveren tabakspot, 1852
Startprijs 420 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met een ovale gecontourneerde voet op een houten basement. Met zilveren deksel getooid met een staande leeuw met schild. MT.: J.Mulder, A...

Antieke haardset met vuurbokken, 7 delig.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.

Collier gitten
Resultaat: 20 EUR

Collier met gitten, 2 rijen gefacetteerde gitkralen, verlopend in grootte 5-12 mm. Lengte 42 cm.

Zilveren muntdoosje met 4 zilveren stuivers
Startprijs 150 EUR

Bijzonder zilveren muntendoosje, 835/000, voorzien van schuifdeksel met afbeelding van een boer met paard voor wagen met kazen, met 4 zilveren stuivers, Koning Willem 3 o.a. 1850. Grootte 2 cm, In go...

Zeldzaam zilveren kruis Rusland
Startprijs 600 EUR

Zeldzaam zilveren kruis, Rusland, versierd met graveerwerk. 23x9cm ca 156 gram.

Granaatcollier met gouden streekslot
Resultaat: 360 EUR

Granaatcollier met GG 585/000 antieke sluitingen. Collier 4 rijen bestaande uit olijfvormige granaatkralen met grote vierkante streeksluiting met bijbehorende eindstukken, 27 mm, met filigrain en flor...

Witgouden oorstekers met briljanten.
Startprijs 500 EUR

Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Halve creolen, verlopend in breedte met een steker met clip, versierd met 3 rijen met 4 briljant geslepen diamanten, glad gezet in de gematteerde creool. Br...

Zilveren theedoos
Resultaat: 250 EUR

Zilveren theedoos, 800/000 op bewerkte klauwpoten met geribde rand en een uitgewerkte bloem op het deksel. 15x10x8cm. ca 339 gram Stukje van de boem afgebroken (bijgevoegd) verder in goede staat

Zilveren Godslamp.
Startprijs 2.100 EUR

Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...

Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels
Startprijs 80 EUR

Lot antiek tinnen maatklepkannen, koffiekannen + lepels. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen divers
Startprijs 25 EUR

Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...

Gouden slavenband
Startprijs 450 EUR

Fraaie geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot met veiligheid. De bovenzijde van de armband is uitgewerkt met een band met bollen verlopend in grootte. Voorzien van gravure. ca 16,9 g...

Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.
Resultaat: 60 EUR

Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.

Hartsvanger, ca. 1900.
Resultaat: 100 EUR

Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

3 Militaire landkaarten
Startprijs 55 EUR

Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).

3x Messing kanon
Startprijs 25 EUR

Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Franse bajonet voor Lebel geweer
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Hagelgeweer, 19e eeuw.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.