Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duits mocca servies
Resultaat: 110 EUR

Duits mocca servies, 18e eeuw. Bestaande uit twee koffiepotten, één theebus (dop gebroken en gelijmd), één suikerpot, één kom, zes kop+schotels. (suikerpot gelijmd). Verder in goede staat. Afmeting: 4...

Satsuma servies (aardewerk)
Startprijs 70 EUR

Antiek Japans verguld Satsuma servies, circa 1920. Bestaande uit: Theepot, melkkan (deksel gerepareerd), twee maal suikerpot, elf kop+schotels (één kopje haarscheur, twee bordjes beschadigd). Afmeting...

2x Imari octogonale borden
Resultaat: 40 EUR

Twee mooie octagonale Imari porseleinen borden met goud en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 20,8 x 20,8 cm. In goede staat.

3x Antieke Brusselse vazen
Resultaat: 40 EUR

Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.

3x Presenteerschaal, porselein.
Startprijs 30 EUR

Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.

4x Porselein + gouddecor.
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud porselein met florale en of goud decors. 20e Eeuw. Twee verdeelschalen, één diepe schaal en één bord. Afmeting: 25-27 cm. In goede staat.

4x Verdeelschalen
Resultaat: 35 EUR

Vier maal grote handbeschilderde porseleinen schalen met florale decors en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Dresden, drie maal ongemerkt Frankrijk. Afmeting: 28-32 cm. In goede staat.

5x Keramieken vazen
Resultaat: 140 EUR

Vijf maal antiek aardewerk, circa 1910-1930. Eén maal Jugendstil dekselvaas. Twee maal Jugendstil kannetjes. Twee maal Turn Wien vaasjes. Afmeting: 13-20 cm. In goede staat.

8x Jugendstil
Resultaat: 70 EUR

Acht antieke keramieken geglazuurde Jugendstil tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

8x Porselein, handbeschilderd.
Startprijs 55 EUR

Acht maal divers porselein. Handbeschilderd met floraal + landschap. Eén maal dekseldoos, Frankrijk, circa 1900. Eén maal drie-delige stapeldeksel-terrines. Eén maal schaal, 19e eeuw, landschap. Eén m...

Franse vaas, Parijs.
Resultaat: 55 EUR

Grote Franse-Parijse porseleinen vaas, 19e eeuw, met handbeschilderd floraal- en goud decor. (oude haarlijn) Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.

Japans porseleinen servies.
Resultaat: 35 EUR

Antiek Japans porseleinen servies, divers. Circa 1920. Bestaande uit drie theekannen , vier melkkannen, twee suikerpotten, vier grote borden, vier kleinere borden, twee dekseldozen + kom. (minimale ch...

Klok met 2 trompetvormige vazen
Resultaat: 20 EUR

Oud porseleinen klokjel. Tweede helft 20e eeuw. Royal Dux Tchjechoslowakia, met batterij functie.en twee vazen Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Lot Japans/Kutani porselein.
Resultaat: 30 EUR

Lot antiek Japans, Kutani porselein, circa 1900. Bestaande uit zeven vazen, één bekertje, één hengselschaaltje, één gecontourneerde opdienschaal en één Imari kom. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4...

Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach)
Startprijs 30 EUR

Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...

Stel vazen, Brussel.
Resultaat: 90 EUR

Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bodemvondst (Schenkkan)
Resultaat: 30 EUR

Zeer oude bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudere randschades). Afmeting: 11 x 13 x 18 cm. In goede staat.

Keramieken figuur, Duits.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse keramieken figuur. Circa 1920. Vrouw met jurk op stoel. Monogram B.L. 12/3 W.K.K. en kruisteken met vier punten. (kleine restauratie en minimale chips onderrand) Afmeting: 31,5 cm. In r...

Chocoladekan.
Startprijs 30 EUR

Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.

4x Tegel.
Resultaat: 45 EUR

Vier maal Hollandse wandtegel met fruitschalen decor. 17e Eeuw. (restauraties). Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Schotel met zilveren beugel.
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen schoteltje met zilveren beugel voorzien van parelranden. MT: A.Chr.Fontani Sr, Amsterdam. Barst in schotel, Afmeting ø13x12 cm.

Rosenthal bord
Resultaat: 25 EUR

Groot oud Duits porseleinen Rosenthal Studio Line sierbord in Jugendstil-stijl. Bord is voorzien van goud en vlinder decor. Afmeting: ø 32,7 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startprijs 30 EUR

Antiek Chinees porseleinen kom met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.

5 Beelden militairen
Resultaat: 220 EUR

Vijf porseleinen militaire figuren. Gemerkt 'Napels Kings porcellane'. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.