33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

Meubel, Carlo Bugatti. 4003
Meubel, Carlo Bugatti.

2.968 EUR

Spiegel, empire. 4012
Spiegel, empire.

1.300 EUR

Kabinet, eiken. 4015
Kabinet, eiken.

1.300 EUR

Gestoken spiegel. 4025
Gestoken spiegel.

1.300 EUR

Stoel (gestoken) 4031
Stoel (gestoken)

1.300 EUR

Commode, wortelnoten 4018
Commode, wortelnoten

950 EUR

Hollandse Barok commode 4029
Hollandse Barok commode

900 EUR

Kabinet/eiken 4005
Kabinet/eiken

850 EUR

Kussenkast 4002
Kussenkast

800 EUR

Hoektrumeau 4048
Hoektrumeau

700 EUR

Barok laden kastje 4082
Barok laden kastje

700 EUR

Franse kast. 4096
Franse kast.

600 EUR

Vleugel, gesigneerd. 4009
Vleugel, gesigneerd.

500 EUR

Commode, Orgel gebogen (barok) 4021
Commode, Orgel gebogen (barok)

500 EUR

Schommelstoel, eiken. 4060
Schommelstoel, eiken.

500 EUR

Chinese hocker 4085
Chinese hocker

500 EUR

Luier kabinet, eiken 4098
Luier kabinet, eiken

500 EUR

Fries eiken kabinet 4124
Fries eiken kabinet

500 EUR

Secretaire (wortelnoten) 4027
Secretaire (wortelnoten)

475 EUR

Eethoek met intarsia 4020
Eethoek met intarsia

450 EUR

Commode, orgel gebogen 4026
Commode, orgel gebogen

450 EUR

Commode met inlegwerk en marmeren blad 4156
Commode met inlegwerk en marmeren blad

450 EUR

Hoekkast, mahonie. 4004
Hoekkast, mahonie.

400 EUR

Kabinet Engels 18 eeuws 4139
Kabinet Engels 18 eeuws

400 EUR