33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

Leuk kavel (zilveren) munten, vnml. Duitsland
Resultaat: 180 EUR

Ansichtkaarten automaat
Resultaat: 135 EUR

Oude metalen ansichtkaarten automaat met 1-gulden inworp. (inclusief sleutel). Midden 20e eeuw. Afmeting: 51 x 26 x 18 cm. In goede staat.

5 Duitse Mark, Freidrich von Schiller
Resultaat: 80 EUR

5x Zilveren munten 1/2 gulden
Resultaat: 60 EUR

Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919

Lot kaarten Enschede
Resultaat: 60 EUR

Twee maal een lot oude postkaarten van Enschede. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Postzegelverzameling Ned. IV
Resultaat: 50 EUR

Davo Chrijstal album deel IV 1996-1999 postfris + ongeopende jaarpakketten 2000 t/m 2003.

5 Reichsmark Lessing 1929
Resultaat: 50 EUR

Munt van 5 Reichsmark 1929D, Gotthold Ephraim Lessing (1729-1929), ø3,7cm. In goede staat

2 Albums postzegels
Resultaat: 50 EUR

Album divers (veel Nederland)
Resultaat: 50 EUR

Oude Jugendstil postkaarten verzamelalbum, veel Nederland + Europa. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 25 x 4,5 cm. In goede staat.