Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur
Startprijs 30 EUR

Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 Afmeting 19x14cm In goede staat

Bronzen beeld figuur.
Startprijs 30 EUR

Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd 33x7x3cm in goede staat.

Mijnwerker
Startprijs 30 EUR

Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afmeting. 39 cm. In goede staat.

Kunststof beeld 'Naakt'
Startprijs 35 EUR

Oud kunststof beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. In goede staat.

Buste vrouw
Startprijs 40 EUR

Oude metalen buste vrouw met hoed. (gesigneerd) Ant.Elson met brons kleurige patina. 20e eeuw. . Afmeting. 37 cm.

Chinees bronzen figuur.
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afmeting. 18 cm. In goede staat.

Bronzen knielende dame
Startprijs 45 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afmeting. 16 cm. In goede staat.

Beeld "Vrouw"
Startprijs 50 EUR

Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.

3 Afrikaanse beelden
Startprijs 50 EUR

Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.

Bronzen boedha
Startprijs 50 EUR

Oude oosterse bronzen boedha op lotusbloem. 20e eeuw. Afmeting. 21 cm. In goede staat.

Plated beeld, 'Maria met Jezus'
Startprijs 60 EUR

Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Startprijs 60 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal violist. Eén maal surfer. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.

Samac beeld.
Startprijs 70 EUR

Antiek gesigneerd Frans beeld. L. Gasin. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje voor klok
Startprijs 70 EUR

Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Teckel op marmeren voet
Startprijs 70 EUR

Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Startprijs 70 EUR

Twee oude figuren. Eén maal brons Myron gietstempel, 'vrouw met kind'. Eén maal metaal, 'vrouw met kind'. Afmeting: 16 - 8 cm. In goede staat.

Beeldje 'man bij put'.
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen figurengroep./ bureauset 'Man met hond bij waterpomp', t(bezemsteel mist). Circa: 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 13 x 14 x 10. In redelijk/goede staat.

Bronzen Ghandi
Startprijs 80 EUR

Oude bronzen Ghandi buste. 2 Oct. 1869 - 30 Jan. 1948. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuur
Startprijs 90 EUR

Twee maal bronzen figuur 1891. Onduidelijk gesigneerd. 'Jongen en meisje'. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Paar kleine bronsjes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke bronzen figuren in klederdracht op houten basement. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

2x Bronzen 'Vrouwe Justitia'
Startprijs 100 EUR

Twee bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 39 - 53 cm. In goede staat.

Bronzen modern kunstwerk
Startprijs 100 EUR

Brons gegoten figuur. Tweede helft 20e eeuw. Dame met blinddoek (ongemerkt). Afmeting: 28 cm. In goede staat.