Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Imari vazen 6365
2 Imari vazen
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2x Queng Lung borden 6358
2x Queng Lung borden

Resultaat:

130 EUR

Zilver miniatuur "Man met fiets" 549
Zilver miniatuur "Man met fiets"
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Broche met diamant, takjes 206
Broche met diamant, takjes

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3 Delen porselein 6351
3 Delen porselein

Resultaat:

40 EUR

18 Delig plated bestek. 2410
18 Delig plated bestek.
Startprijs 35 EUR
Rond tonnetje 2403
Rond tonnetje
Startprijs 30 EUR
3x Theekan, plated 2396
3x Theekan, plated
Startprijs 50 EUR
Kersen hangkastje (medicijnkastje) 4262
Kersen hangkastje (medicijnkastje)
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Tasbeugel, zilver. 63
Tasbeugel, zilver.

Resultaat:

300 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak 513
Tas met zilveren beugel en rokhaak
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinese trekpot. 6315
Chinese trekpot.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese rol vaas 6308
Chinese rol vaas

Resultaat:

50 EUR

Zilveren roomkom 170
Zilveren roomkom
Startprijs 100 EUR
Witgouden ring met diamant 56
Witgouden ring met diamant
Startprijs 200 EUR
Collier van zwarte parels en bloedkoraal. 506
Collier van zwarte parels en bloedkoraal.
Startprijs 90 EUR
Commode met brons 4255
Commode met brons
Startprijs 300 EUR
Barokstijl tafeltje 4248
Barokstijl tafeltje
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Vaas, Fam. Rose (groen). 6301
Vaas, Fam. Rose (groen).

Resultaat:

2.600 EUR

Zilveren kan 163
Zilveren kan
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Zilveren koffiekan 499
Zilveren koffiekan

Resultaat:

250 EUR

Witgouden ring met diamanten 156
Witgouden ring met diamanten
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zilveren servies, 4-delig, op plated tablet 20
Zilveren servies, 4-delig, op plated tablet

Resultaat:

460 EUR

Kristallen tafelset met zilveren voet. 13
Kristallen tafelset met zilveren voet.
Startprijs 170 EUR