Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinoiserie geldkist
Resultaat: 70 EUR

Metalen geldkist. 19e Eeuw. Geldkist heeft prachtige chinoiserie beschildering, figuren- en goud decor. Mooie kwaliteit. Signatuur op bodemplaat. Afmeting: 10,5 x 25,5 x 19 cm.

Apotheker weegschaal
Resultaat: 40 EUR

Antieke apotheker-weegschaal met gewichtenset in lade. Circa 1920. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In goede staat.

3 Kaarskandelaren (messing)
Resultaat: 50 EUR

Drie grote oude messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 63 - 81 cm. In goede staat.

4x Benen dekseldoos
Resultaat: 40 EUR

Vier maal messing belijmde dekseldozen. 20e Eeuw. Drie maal met been waarvan één met glazen messen-leggers. en eén maal met parelmoer belijmd. Afmeting: circa 17 x 13 x 5 cm. In goede staat.

Lot benen voorwerpen
Resultaat: 30 EUR

Negen maal ei-vormige voorwerpen met been belijmd. 20e Eeuw. Afmeting: circa 7 - 12 cm. In goede staat.

Statie, Degen Hessen
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.

2x Kandelaar (Plated)
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke plated kandelaren in Rococco-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Houten speculaasplank
Resultaat: 50 EUR

Grote speculaasplank. Gestoken van notenhout. Met monogram H.M. 19e Eeuw. Afmeting: 49,5 x 18 x 2,5 cm. In goede staat.

Buste op basement.
Resultaat: 50 EUR

Composiet gegoten buste op marmeren basement. Dame in chique klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Vrouw speelt op vleugel
Resultaat: 45 EUR

Composiet figuur op marmeren basement 'Vrouw aan vleugel'. Gesigneerd Lluis Jorda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Composiet Aphrodite Kallipigos
Startprijs 100 EUR

Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Globe
Startprijs 450 EUR

Antieke papieren globe op gietijzeren voet. Door G. Thomas editeur Paris. Ca. 1900. Bol iets beschadigd. Afmeting. 57 cm. In redelijk/ goede staat

Stel bronzen kandelaars+wandplaat.
Resultaat: 90 EUR

Twee messing pianokandelaren in Empire-stijl (draaibaar). 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 13 x 7 cm. In goede staat

3x Chinees (benen)snuifflesje.
Resultaat: 190 EUR

Drie oude Chinese benen snuifflesjes. Eerste helft 20e eeuw en later. Met apen-, draken- en figuren decor. Afmeting: 7 - 7,5 cm. In goede staat.

3x krukken.
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke krukken, hocker. Twee maal melkkruk, 19e-20e eeuw. Eén maal hocker, tweede helft 20e eeuw, met petit point bekleding. Afmeting: 36-65 cm. In goede staat.

Cloisonné vaas, groen.
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Japanse cloissoné vaas met floraal- en vogel decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.

2 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afmeting. 58-59 cm. In goede staat.

2x Drakenpotje+deksel, en halsvaasje.
Resultaat: 60 EUR

Drie maal Chinees brons bewerkt. Twee maal dekselpot in slakvorm. Eén maal vaasje. 20e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 14-16 cm. In goede staat.

Opium pijp, Chinees.
Startprijs 90 EUR

Chinese bewerkte opium pijp. 21e Eeuw. Composiet. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Antiek slot
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse smeedijzeren deurvergrendeling met gravering. 17e-18e eeuw. Afmeting. 34x15 cm. In goede staat.

Koperen brandweerspuit.
Startprijs 40 EUR

Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Indonesisch hout+zilv. bestek.
Startprijs 40 EUR

Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, en zes maal zilveren bestek (gehalte 800), voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.

4x portretlijstjes+bolglas.
Resultaat: 60 EUR

Vier oude bewerkte messing foto-lijsten met o.a. bol glas. 20e Eeuw. Afmeting; 18 - 28 cm. In goede staat.

Lot diverse antiek.
Resultaat: 85 EUR

Zes maal divers antiek. Eén maal Jugendstil plated, Christofle beker. Eén maal plated likeurstop. Eén maal sigaretten mondstuk en drie maal met leder beklede (reis)fotolijsten. Afmeting: 7 - 11 cm. In...