afgesloten

32. Aprilveiling 2017

afgesloten | Veiling

14.04.2017 – 15.04.2017

3398 Resultaten
Kabinet
4002
Kabinet

2.600 EUR

Familie rose Vaas
6264
Familie rose Vaas

2.450 EUR

Familie rose plaquette
6268
Familie rose plaquette

2.400 EUR

Empire klok met equatie
3504
Empire klok met equatie

2.250 EUR

Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald)
6000

2.200 EUR

Zaanse wandklok
3500
Zaanse wandklok

2.100 EUR

Gerard Pieter Adolfs
1001
Gerard Pieter Adolfs

2.000 EUR

Duitse staande barok klok
3501
Duitse staande barok klok

2.000 EUR

Wortelnoten vitrinekast
4013
Wortelnoten vitrinekast

2.000 EUR

Vuurvergulde portaalklok
3502
Vuurvergulde portaalklok

1.850 EUR

Harrie Maas
1002
Harrie Maas

1.700 EUR

Sipke Kool, Hollands interieur
1003

1.600 EUR

Louis Seize klok, Amsterdam
3509
Louis Seize klok, Amsterdam

1.600 EUR

Bronzen beeld
5017
Bronzen beeld

1.600 EUR

Gouden briljant armband
6
Gouden briljant armband

1.500 EUR

J. Weiland
1013
J. Weiland

1.500 EUR

Bronzen tempelbel en beeld
2067
Bronzen tempelbel en beeld

1.500 EUR

Engelse tafelklok, 18e eeuw
3506
Engelse tafelklok, 18e eeuw

1.500 EUR

Stien Eelsingh
1009
Stien Eelsingh

1.444 EUR

Hollandse vitrine opzetkast
4001
Hollandse vitrine opzetkast

1.400 EUR

Trumeaux + spiegel
4003
Trumeaux + spiegel

1.400 EUR

Chin. blauw-witte vaas
6317
Chin. blauw-witte vaas

1.400 EUR

Bloedkoralen collier met gouden streeksluiting
128

1.350 EUR

Hollandse statenbijbel
2126
Hollandse statenbijbel

1.350 EUR