Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Dupont aansteker
Startprijs 100 EUR

Dupont aansteker, goldplated, met bruinrood lakwerk. In originele doos met papieren. 35x60x10mm. In goede staat.

Reliekschrijn
Startprijs 150 EUR

Reliekschrijn. Koper met emaille, brons, hout en glas religieuze Romaanse relikwie. Restvergulding. Leeftijd 19e eeuw of ouder. Mogelijk Frankrijk. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

6x Heilig kruis (divers)
Startprijs 80 EUR

Zes antieke Heilig kruizen. Divers. Onder meer met cloisonné, onyx en messing. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.

Zeldzame geëmailleerde plaquette (religieus)
Startprijs 80 EUR

Zeldzame antieke religieuze plaquette. Gotisch. Geëmailleerd. Verso J. de Morsier Rothlisbergen. 19e Eeuw. Afmeting: 12,5 x 5,5 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos
Startprijs 700 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos. Wortelnoten. Met tien melodieën en drie mechanische mannen die slaan op zes bellen. Speelt goed. Kam heel. Drie mechanische armen werken niet correct. Afmeting: 28 x 32 x ...

Majolica V&B haardomranding
Startprijs 400 EUR

Antieke historisme Villeroy & Boch majolica haardomranding. Circa 1900. Minimale beschadiging. Afmeting: 114 x 124 x 71 cm. In goede staat.

2x Marmeren castolettes
Startprijs 600 EUR

Twee antieke en zéér grote cassolettes van marmer met verguld brons. Circa 1900. Floraal/jongenshoofden decor. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Paar marmeren zuilen
Startprijs 450 EUR

Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Verzameling spelden
Startprijs 80 EUR

Bijzondere verzameling met diverse (haar)spelden, ca 44x, uit metaal met verschillende stenen en kralen. In redelijk goede staat.

Fabergé ei
Startprijs 500 EUR

Fabergé ei. Rosebud Egg. Met certificaat in originele houder. Guilloche emaille + vergulding. Afmeting: 9 x Ø 5 cm. In uitstekende staat.

5-Lichts bronzen kandelaar, H 70 cm.
Startprijs 140 EUR

Grote 5-lichts bronzen empire-stijl kaarskandelaar met kariatiden. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Supraporte
Startprijs 80 EUR

Gipsgegoten supraporte met cherubijnkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Antieke WMF bowlpot
Startprijs 150 EUR

Antieke WMF plated bowlpot met zweepslag decor, vrouw en floraal decor. Circa 1900. Twee verbindingspunten los. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Zandsteen kop/balkdrager
Startprijs 150 EUR

Antieke zandstenen balkdrager met gezicht. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 x 23 x 24 cm. In goede staat.

Gesneden reebok kop
Startprijs 100 EUR

Antieke uit notenhout gesneden reebokkop met gewei. Circa 1900. Afmeting: 40 x 17 x 18 cm. In goede staat.

Lot antieke pijpen
Startprijs 200 EUR

Groot lot met oude en antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere; diverse antiek porseleinen pijpen, reservisten tabakspijp et cetera. Circa 1900. Afmeting: L 15 - 115 cm. In goede staat.

Vliegtuig op standaard
Startprijs 150 EUR

Groot metalen vliegtuigmodel Authentic Models, Ford Trimotor. Op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 41 x 70 cm. In goede staat.

2x Wandconsole met engel
Startprijs 120 EUR

Twee houtgestoken wandconsoles met engelen en polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 42 x 35 x 21 cm. In goede staat.

Joachim Tielke barok luit
Startprijs 1.500 EUR

Grote Duitse Joachim Tielke barok luit. Gemaakt door Baumeister Steffen Milbradt 2001 te Meissen. Naar model uit 1718. Notenhout met ebbenhout en galalith + vurenhout en beukenhout. In koffer. Afmetin...

Figuurlijke tafellamp
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Antieke grammofoon
Startprijs 80 EUR

Mooie antieke mahoniehouten grammofoon van Electrola Berlin. Circa 1920. Afmeting: 39 x 40 x 45 cm. In goede staat.

Antiek draaiorgel, 1900
Startprijs 150 EUR

Antiek houten draaiorgel met toetsenbord. Gemerkt: Caecilia. Circa 1900. Behoeft aandacht. Afmeting: 24 x 63 x 30 cm. In goede staat.

Venetiaans figuur met dienblad
Startprijs 1.600 EUR

19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Jugendstil beeld, Vrouw
Startprijs 80 EUR

Antiek jugendstil figuur met glazen houder, met polychromie. Compositie metaal. Circa 1900. Haarscheuren in basement. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

2x Religieuze plaquette
Startprijs 500 EUR

Twee religieuze plaquettes gemaakt van albast, in originele ovale lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Japanse lampenvoet, H 88 cm.
Startprijs 300 EUR

Antieke Japanse bronzen lampenvoet met vissen/vogels/bloesem decor. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.

3x Microscoop
Startprijs 150 EUR

Drie oude microscopen. 1x Ongemerkt, messing/zwart, circa 1930. 1x Olympus Tokyo, nr. 255330, circa 1970. 1x Euromex Arnhem, circa 1980. Afmeting: H 31 - 35 cm. In goede staat.

Antieke majolica biertap, H 63 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke majolica biertap met originele koperen kraan. Floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Binnenrand scherf af, echter niet zichtbaar. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Reservisten pijp
Startprijs 170 EUR

Antieke en originele Duits porseleinen reservisten pijp. Reservist Brijer, no. 16 Gardelager 1901 - 1904. Met spreuk + diverse mede infanteristen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

Marmeren zuil met verlichting
Startprijs 100 EUR

Marmeren zuil/piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x 24 cm. In goede staat.

Antiek Engels meetinstrument in kist
Startprijs 200 EUR

Antieke Engelse scheepvaart-kaarten passer van messing, in originele mahoniehouten kist. Gemerkt: Scollick. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Vergulde inktpot
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws vergulde bronzen inktpot met ramskoppen. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

3 Pennen
Startprijs 150 EUR

Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.

2x Vaas op marmeren basement, H 31 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee antiek glazen vazen op marmeren basement. Circa 1920. Art Deco. Afmeting: H 31 cm. Enkele chips basement. Verder in goede staat.

Palissander (toilet)kist
Startprijs 350 EUR

Palissander houten toiletkist met diverse flacons en doosjes met zilveren deksels versierd met biedermeier graveerwerk, 925/000. En een nagelgarnituur. 31x22x18cm. MT.: Onduidelijk, London, jl.:I:1884...

2x Diecast figuur U.S.A.
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke figuurlijke Diecast spaarpotten. U.S.A. 1x Matroos. 1x Clown. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Vergulde console
Startprijs 40 EUR

Italiaanse, vergulde wandconsole met putti. Composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Ingelegd dienblad, floraal
Startprijs 160 EUR

19e Eeuws dienblad van notenhout, met diverse houtsoorten ingelegd. Floraal. Afmeting: 68 x44 cm. In goede staat.

Antieke hoorn des overvloeds, 1890
Startprijs 180 EUR

Antieke messing plated hoorn des overvloeds met papegaai. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Messing vogelkooi
Startprijs 50 EUR

Oude messing vogelkooi. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 52 x 42 cm. In goede staat.

Houten huis ikoon
Startprijs 100 EUR

Houten huis ikoon. Triptychon met reproductie. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 70 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen tazza Ø 30,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Zware bronzen tazza met Romeinse figuren/faun in tuin decor + klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 20 x Ø 30,5 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar, H 59 cm.
Startprijs 3.400 EUR

Twee prachtige vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met putti + vogels. Circa 1800. Eén arm mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In goede ongereinigde staat.

Houten reliëf
Startprijs 80 EUR

Antiek gestoken plaquette van eikenhout met putti. Afmeting: 60 x 58 x 6 cm. In goede staat.

Houten wandplaquette, Adam & Eva
Startprijs 50 EUR

Antiek houten wandplaquette met snijwerk, Adam & Eva met slang. Verso Pools etiket; Konservator Zabytk Poznana Prezydim Rady Narodowej. Afmeting: 41 x 28,5 x 4 cm. In goede staat.

Design plafondlamp (Luigi Massoni/Harvey Guzzini)
Startprijs 100 EUR

Harvey Guzzine Italy. Hanglamp, 60er - 70er jaren. Ontwerp Luigi Massoni. Afmeting: 52 x Ø 44 cm. In goede staat.

Typemachine, Olivetti Velantine
Startprijs 70 EUR

Rode typemachine van kunststof. Merk: Olivetti Valentine. Ontwerp: Ettore Sottsass, 1917 - 2007. Afmeting: 40 x 35 x 12 cm. In goede staat.

Kapstok
Startprijs 60 EUR

50-er Jaren stijl metalen kapstok. In de stijl van Charles Eames. Afmeting: 51 x 17 x 11,5 cm. In goede staat.

Fruitschaal
Startprijs 250 EUR

Fruitschaal met gesatineerd glas, bronzen putti's met guirlandes en marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 24 cm. In goede staat.

Theestoof + ketel
Startprijs 60 EUR

Antieke eikenhouten Louis Seize-stijl theestoof met ketel. Afmeting: 65 x 27 x 26 cm. In goede staat.

Oosterse waterpijp + tafelgong
Startprijs 50 EUR

Koperen Oosterse bewerkte waterpijp + tafelgong. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.

Antieke duiventil, 1890
Startprijs 100 EUR

Antieke houten gepolychromeerde duiventil. Circa 1890. Afmeting: 70 x 36 x 62 cm. In goede staat.

Speeldoos
Startprijs 400 EUR

Antieke Zwitserse wortelnoten speeldoos met zes melodieën. Speeldoos behoeft aandacht. Kam heel, rol goed. Afmeting: 17 x 57 x 23 cm.

Lot antiek gereedschap
Startprijs 80 EUR

Lot met divers antiek metalen gereedschap. Onder meer; waterpas, aambeelden, hamer et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.

Lot antiek gereedschap
Startprijs 60 EUR

Lot antiek gereedschap (divers). 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

2x Glazen vaas
Startprijs 70 EUR

Twee antiek glazen vazen, groen/goud. Met compositie metalen voet. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Obelisk, H 82 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote kristallen obelisk, geplaatst op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.

Doos met sigaren
Startprijs 200 EUR

Doos met Cubaanse sigaren Dow Pablo Cigarros A. Rij CA. 20e Eeuw. Ongeopend. Afmeting: 27 x 38 x 2,5 cm. In goede staat.

Console
Startprijs 200 EUR

Oude/antieke wandconsole van teakhout met dolfijn decor. . In goede staat. Afmeting: .................

Weegschaal (in mahonie kast)
Startprijs 150 EUR

Fraaie 19e eeuwse laboratorium weegschaal in mahoniehouten kist met gewichten en lades. Afmeting: 47 x 40 x 22 cm. In goede staat.

Pietra Dura design pop
Startprijs 1.000 EUR

Moderne Art Deco-stijl mozaiek belijmde paspop, met sieraden, Petra Dura. Staand op een glazen plateau. 181cm. In zeer goede staat.

Sculte Twentse Whisky Nr. 2
Startprijs 250 EUR

Sculte Twentse Whisky. Botteling 2/2021. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.

Sculte Twentse Whisky 2MB Recipe 3
Startprijs 450 EUR

Sculte Twentse Whisky 2 MB Recipe Three Special Limited Edition. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.

Sculte Twentse Whisky 4MB
Startprijs 500 EUR

Sculte Twentse Whishy. Special Limited Edition 4 MB Recipe One. In ongeopende verpakking. Afmeting: 25,5 x 10,5 x 10 cm. In goede staat.

Antieke theekist, 1800
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse Louis Seize theekist met mozaïek intarsia + originele messing compartimenten en beslag. Circa 1800. Afmeting: 13 x 24 x 12 cm. In zeer goede staat.

2x Houten dekseldoos
Startprijs 100 EUR

Twee antieke houten dekseldozen. 1x Sieraden doos met spiegel + wortelnoten fineer, 19e eeuw. 1x Teakhouten bestekkist, circa 1900. Afmeting: 32 - 36 cm. In goede staat.

Likeurkelder
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Met nog drie karaffen, waarvan één beschadigd. Afmeting: 21 x 25,5 x 18 cm. In matig/redelijke staat.

Drie antieke dekseldozen
Startprijs 60 EUR

Drie antieke dekseldozen met origineel messing beslag + sloten. Mahonie + teak. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

Lot dekseldozen (5x)
Startprijs 50 EUR

Lot met vijf houtgestoken sigaren/dekseldozen. 20e Eeuw. Onder meer: Willem II. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

Frans sieraden kistje
Startprijs 50 EUR

Antiek verguld sieradenkistje in de vorm van een ladenkastje. Frankrijk. Circa 1890. Deposé 322. Afmeting: 11,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Italiaans ingelegd doosje
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse dekseldoos uit Sorrento Italië met figuratieve intarsia. In boekenvorm. Afmeting: 11 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Antieke documentenkist
Startprijs 275 EUR

Antieke Oosterse hardhouten kerfsnede documentenkist met ijzeren beslag. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 x 43 x 37 cm. In goede staat.

Twee delen divers
Startprijs 70 EUR

Twee delen divers. 19e Eeuw. 1x Mahoniehouten theekist. 1x Pendule van mahoniehout met stil uurwerk. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

Naaikistje (notenhout)
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse naaidoos met bandintarsia. Louis Philippe. Wortelnoten. Circa 1860. Afmeting: 15 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Schwarzwalder sigarenkist
Startprijs 375 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder humidor met goudfazanten decor. Circa 1880. Afmeting: 35 x 37 x 23 cm. In goede staat.

Likeurset in mahonie kist
Startprijs 350 EUR

Antieke Engelse vijf-delige likeurset in mahoniehouten met messing kist. Inhoud bestaat uit vier glazen + likeurflessen. Circa 1900. Afmeting: 24 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Jugendstil petroleumlamp, H 50 cm.
Startprijs 50 EUR

Leuke, antiek jugendstil petroleumlamp van messing, met floraal decor en gekleurd glas. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Majolica lamp, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke majolica Jugendstil petroleumlamp met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

2x Petroleumlamp, H 37 - 48 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee antieke staande petroleumlampen. 1x Glas met messing. 1x Opaline glas. Afmeting: H 37 - 48 cm. In goede staat.

2x Petroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Twee antieke opaline petroleumlampen. Floraal beschilderd. Circa 1900. Afmeting: H 31 - 48 cm.

Majolica petroleumlamp
Startprijs 100 EUR

Antieke majolica hang-petroleumlamp met kaarsenkroon. Met gebloemde glazen brander. Circa 1900. In goede staat.

3x Petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Drie antieke petroleumlampen met opalineglas. Circa 1880. Afmeting: 57 / 84 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl olielamp
Startprijs 90 EUR

Twee porseleinen olielampen in Louis Seize-stijl. Met koperen guirlandes. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

2x Antieke Petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. 1x Historisme, compositie metaal. 1x Glas + messing. Afmeting: H 47 - 52 cm. In goede staat.

Lot petroleumlampen (5x)
Startprijs 60 EUR

Lot met vijf antieke petroleumlampen. Divers. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 50 cm. In goede staat.

Marmeren zuil met brons
Startprijs 250 EUR

Grote marmeren zuil/piedestal met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Marmeren zuil met brons
Startprijs 250 EUR

Grote marmeren zuil/piedestal met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Antieke tinnen Rembrandtkan
Startprijs 600 EUR

Antieke tinnen Rembrandtkan met merktekens op deksel. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 18,2 cm. In goede staat.

2x Achter-glas beschildering
Startprijs 80 EUR

Twee antieke achter-glas-beschilderingen in lijsten. Ter nagedachtenis van echtvereniging. Afmeting: H 100 x B 87 cm. In goede staat.

Lot tinnen kandelaren
Startprijs 150 EUR

Lot met diverse tinnen kaarskandelaren. Interessant lot. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 16 - 46 cm. In goede staat.

Lot tinnen borden/schalen
Startprijs 100 EUR

Groot lot met diverse antieke tinnen borden/schalen. Onder meer met graveringen en bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

2x Tafelset van tin
Startprijs 120 EUR

Twee tinnen menage sets met olie, azijn, zout en peper set. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.

Japanse tabakspot van tin
Startprijs 60 EUR

Antieke, bewerkte Japanse tinnen tabakspot met geëtst decor van kraanvogel. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot tin (14x)
Startprijs 60 EUR

Lot divers oud/antiek tin. Aantal: 14 delen. Grotendeels maatbekers. Afmeting: 7 - 24 cm. In goede staat.

Lot antieke tinnen maatbekers/pints
Startprijs 150 EUR

Interessant lot antieke maatbekers + pints. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bodemmerken. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (divers)
Startprijs 150 EUR

Interessant lot divers antiek tin. Voorzien van bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 31 cm. In goede staat.