Lot met zes antieke blakers. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 33 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kapstok van eikenhout met drie Delftse fayence tegels. Circa 1900. Afmeting: 52 x 40 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws daquerreotype (fotografie) in ovale lijst, met damesportret. Afmeting: 13,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Twee delen Aziatica. 1x Japanse benen duivelskop, verso floraal. 1x Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In goede staat.
Lot met diverse oude/antieke geldkistjes/cassettes. Onder meer een lakwerkdoos uit Japan, Jugendstil fotoalbum et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Lot met divers oud/antiek. Onder meer; porselein, emaille, limoges, pop, glas, volle sigarendozen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 33 cm. In goede staat.
Zeven delen met divers Afrikaans houten snijwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: olifanten, masker en beelden. Afmeting: 20 - 55 cm. In goede staat.
Twee tafellampen met albasten lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Antieke hallamp van messing, met gesatineerd glas. Eén sierblad mist. In redelijk/goede staat. Afmeting: ca. 50 x 25 cm.
Groot lot met antieke gewichten van ijzer en messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke samovaars. 1x Russisch gemerkt. Incompleet, deuken. Afmeting: 22 - 44 cm. In redelijke staat.
Oude messing vogelkooi. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 52 x 42 cm. In goede staat.
Antiek houten wandplaquette met snijwerk, Adam & Eva met slang. Verso Pools etiket; Konservator Zabytk Poznana Prezydim Rady Narodowej. Afmeting: 41 x 28,5 x 4 cm. In goede staat.