Zoeken

2 Vergulde pennen
Startprijs 30 EUR

Vergulde console
Startprijs 40 EUR

Lot blakers (6x)
Startprijs 40 EUR

Lot met zes antieke blakers. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 33 cm. In goede staat.

Kapstok met drie tegels, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Hollandse kapstok van eikenhout met drie Delftse fayence tegels. Circa 1900. Afmeting: 52 x 40 x 13 cm. In goede staat.

Daquerreotype (fotografie)
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws daquerreotype (fotografie) in ovale lijst, met damesportret. Afmeting: 13,5 x 10,5 cm. In goede staat.

2x Lamp
Startprijs 40 EUR

2x Aziatica
Startprijs 40 EUR

Twee delen Aziatica. 1x Japanse benen duivelskop, verso floraal. 1x Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In goede staat.

Koektrommels + schaal
Startprijs 40 EUR

Lot oude geldkistjes etc. (8x)
Startprijs 40 EUR

Lot met diverse oude/antieke geldkistjes/cassettes. Onder meer een lakwerkdoos uit Japan, Jugendstil fotoalbum et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Lot divers porselein
Startprijs 40 EUR

Lot divers
Startprijs 40 EUR

Lot met divers oud/antiek. Onder meer; porselein, emaille, limoges, pop, glas, volle sigarendozen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 33 cm. In goede staat.

Lot snijwerk (divers) (7x)
Startprijs 40 EUR

Zeven delen met divers Afrikaans houten snijwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: olifanten, masker en beelden. Afmeting: 20 - 55 cm. In goede staat.

Lot antiquarische boeken (6x)
Startprijs 40 EUR

4x Scheepvaart
Startprijs 40 EUR

Lot plated kandelaren (5x)
Startprijs 40 EUR

Twee tafellampen
Startprijs 40 EUR

Twee tafellampen met albasten lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

Wand-etagère
Startprijs 40 EUR

Antieke hallamp, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke hallamp van messing, met gesatineerd glas. Eén sierblad mist. In redelijk/goede staat. Afmeting: ca. 50 x 25 cm.

Beschilderde emmer
Startprijs 40 EUR

Lot antieke gewichten
Startprijs 45 EUR

Groot lot met antieke gewichten van ijzer en messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 12 cm. In goede staat.

2x Samovaar
Startprijs 45 EUR

Twee antieke samovaars. 1x Russisch gemerkt. Incompleet, deuken. Afmeting: 22 - 44 cm. In redelijke staat.

Messing vogelkooi
Startprijs 50 EUR

Oude messing vogelkooi. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 52 x 42 cm. In goede staat.

Houten wandplaquette, Adam & Eva
Startprijs 50 EUR

Antiek houten wandplaquette met snijwerk, Adam & Eva met slang. Verso Pools etiket; Konservator Zabytk Poznana Prezydim Rady Narodowej. Afmeting: 41 x 28,5 x 4 cm. In goede staat.

Oosterse waterpijp + tafelgong
Startprijs 50 EUR