Kapitaal 5 rijen bloedkoralen collier met antieke gouden 585/000 streeksluiting bezet met bloedkoralen. Collier bestaande uit 5 rijen bloedkoraal, tonvormig, ø 6x7-8x8 mm, bevestigd aan een prachtig 19e eeuwse streeksluiting versierd met veel kleine bloedkoralen, kleine knopjes en een geschulpte rand, ø 35 mm. De sluiting zit met bijpassende eindstukken bevestigd aan de bloedkoralen. ca. 182 gr. Lengte 38 cm ( langste snoer 45 cm). Cond.: U