This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Lenz Set 100. + Uhlenbrock Trafo
Result: 95 EUR

Digital Plus SET100 (manual control LH100 & Command Station LZV100) van Lenz (1st edition) met originele verpakking en boekjes, tevens een Uhlenbrock 20075 Transformator (70VA 12/15 volt).

Wilesco Stoomwals
Result: 50 EUR

Oude messing Wilesco 'Old Smokey' stoomwals (bespeeld). 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.

Popje met vlecht.
Result: 45 EUR

Antieke Armand Marseille porseleinen buste popje met stoffen lichaam, Nr. 11/0. Pop heeft mohair pruik en slaapogen. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Ca. 60 modelauto's
Result: 45 EUR

Kavel met ca. 60 modelauto van diverse merken, voornamelijk schaal 1:43 waaronder: Dinky Toys, Lesney. Corgi, Matchbox. Diverse condities.

4x Pop. (1x zonder hfd., 1x stoff. lijf, 1x jurk bl. borduur)
Result: 40 EUR

Vier maal poppen. Eén maal A.M. Koppelsdorf Nr. 970, slaapogen, mohair pop, circa 1940. Eén maal geschilderde ogen, circa 1940. Gemerkt C. stoffen lichaam. Eén maal keramieken pop met buste kop en ge...

2x Pop zonder pruik.
Result: 40 EUR

Twee maal oude porseleinen poppen. Eén maal repro JDK 237, CD 1989. Eén maal repro Kestner (tweede helft 20e eeuw.) Afmeting: 42-43 cm. In goede staat.

8 Dinky Toys en 1x Siku
Result: 35 EUR

Kavel met 8 Dinky Toys waaronder: 2x Foden, Renault Estafette, 420, Coventry Climax, Bedford, Berliet "34", Fiat 500 en 1x Siku Unimog. Allen in gebruikte en bespeelde staat.

6 Modelauto's 1:18 Bburago/Maisto
Result: 35 EUR

Kavel met 6 modelauto's schaal 1:18 van Bburago en Maisto: Mercedes-Benz 300S, Mercedes-Benz 500SL, Mercedes-Benz 300SL, Mercedes-Benz 300SL Touring, Mercedes-Benz SSKL en Mercedes-Benz "Roadster". Al...

Imari kraagvaas op voetje
Result: 35 EUR

Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 62 cm. In goede staat.

Tinnen figuren (13x)
Result: 20 EUR

Lot van 13 grote tinnen gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afmeting. 11-15 cm.