Juliveiling 2017: After-Sales (Naverkoop)

Nachverkauf | Präsenzauktion

14.07.2017 – 15.07.2017

3500

Pendule, Vis.

Startpreis 2.000 EUR

Beschreibung

Zeldzame Franse vuurvergulde messing empire pendule. Circa 1820. Lyra spelende engel op dolfijn. Prachtige vergulding. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.

Kategorie: Klokken