Abgeschlossen

33. Juliveiling 2017

Abgeschlossen | Präsenzauktion

14.07.2017 – 15.07.2017

3502

Pendule, 'Strijdwagen'.

Startpreis 3.000 EUR
nicht verfügbar

Beschreibung

Antieke Franse strijdwagen pendule. Circa 1920. Wit marmer met vuurverguld brons. Gesigneerd Charles Pick Paris, Nr. 2468. Met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Mooie vergulding. Afmeting: 40x45x17 cm. In goede staat.

Kategorie: Klokken